Субота
30.05.2020
20:16
weather.in.ua - погода в Україні - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
 

Категорії розділу
Служба Божа у Джублику [1]
Слубжба Божа, яку відправляють щодня у Джублику
Духвоне слово з Джублика [36]
Проповіді о. Атанасія Чийпеш та інших отців, які служать у Джублику.
Розважання на 40 днів Великого посту [42]
Розважання про муки Христові, які промовляють до нашої душі і торкаються її найсильніше і найвимовніше.
Вервиця у Джублику [7]
Вервиця, яку просила Богородиця молотися у Джублику
Хресна дорога з Джублика [2]
тексти (сценарії) Хресних доріг із Джублика
Інши молитви [6]
Молитви на інші потреби які моляться у Джублику
До початку залишилося
Пошук
Наше опитування
Чи вартує цей сайт Вашої допомоги
Всього відповідей: 146
Друзі сайту Джублика

ЄВАНГЕЛІЄ
3D інтерактивна книга

ВІЧНА ВЕРВИЧКА
безперервна спільна молитва

Колядує Україна

Санаторій ШАЯН, ШАЯН МРЦ

Туристичний рафтинг
"По ТИСІ разом"

Волонтерська видавнича група

Християнський календар

Молитва - могутній засіб спасіння!

Ukrainian Catholic - Traditionalist

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Джублик в Закарпатті

Каталог статей

Головна » Статті » Молитви у Джублику » Інши молитви

Вервиця і Дев'ятниця до Божого Милосердя
        Вервиця до Божого Милосердя
Отче наш.., Богородице Діво.., Слава Отцю.., Вірую…
На великих зернятках (5 разів):
Отче Предвічний, Отче Милосердний, жертвую Тобі Тіло і Кров, Душу і Божество Найдорожчого Сина Твого, а нашого Господа Ісуса Христа, для перепрошення за гріхи наші й гріхи цілого світу.
На малих зернятках:

Задля болючих Його терпінь май Милосердя над нами і над цілим світом. (10*5)
На закінчення:
Святий Боже, Святий кріпкий, Святий безсмертний, помилуй нас і цілий світ (3 рази).
О найдорожчі Кров і Вода, що витекли як милосердя із Серця Ісуса, уповаю на Вас.

           
Дев'ятниця до Божого Милосердя 

Починаємо дев'ятницю до Божого Милосердя, яку Ісус наказав записати і відправити перед святом Милосердя святій Фаустині Ковальській:
— Бажаю, щоб ти протягом цих дев'яти днів приводила душі до джерела Мого милосердя, щоб вони зачерпнули сили і прохолоди і всілякої ласки, якої потребують у трудах життя, а особливо у годину смерті. Кожного наступного дня ти приводитимеш до Мого Серця іншу групу душ і зануриш їх у тому морі Мого милосердя. А Я ці всі душі приведу у дім Мого Отця. Робитимеш це у цьому житті і майбутньому. І Я не відмовлю жодній душі нічого, яку ти приведеш до джерела Мого милосердя. Кожного дня проситимеш у Мого Отця заради Моїх гірких Страстей ласк для цих душ.
НІКОЛИ НЕ ЗАБУВАЙТЕ!
Навіть, якщо б ця душа розкладалася, як труп, і навіть якщо б, на людський погляд, вже не було для неї воскресіння і все втрачено, не так є на Божий погляд, чудо Божого милосердя воскресить цю душу в усій повноті.  (Прочитати Щоденник с. Фаустини)   
                
                                          Перший день 
                 Слова Ісуса: «Сьогодні приведи до Мене все людство, а особливо всіх грішників, і занури їх у море Мого Милосердя, і цим потішиш Мене в гіркому смутку, який спричиняє Мені втрата душ».
Помолімся за Милосердя для всього людства!
О Наймилосердніший Ісусе, для якого властивим є милосердитися над нами і нам прощати. Не гляди на наші гріхи, але на віру, яку маємо у Твою безконечну доброту, прийми всіх нас у притулок Твого Милосердного Серця і не випускай із Нього нас вовіки. Благаємо Тебе про це ради любові, яка єднає Тебе з Отцем і Святим Духом.
Предвічний Отче, глянь милостивим оком, на все людство, а передовсім на бідних грішників, для яких єдиною надією є Милосердне Серце Твого Сина і нашого Господа Ісуса Христа. Ради Його страстей прояви Своє Милосердя, щоби всі разом прославляли Твою всемогутність на віки вічні. Амінь.
Вервичка до Божого Милосердя...
Отче наш.., Богородице Діво.., Слава Отцю...

 
                                                      Другий день 
               Слова Ісуса: «Сьогодні приведи до Мене священичі та монаші душі й занури їх у бездонне Моє Милосердя.
Вони дали Мені силу перенести гіркі муки; через них, наче по судинах, спливає на людство Моє Милосердя».
Помолімся за духовенство, через яке спливає на людство Боже Милосердя!
Ісусе Наймилосердніший, від Тебе походить усе, що добре, помнож ласки в душах священиків, монахів і монахинь Своїх, щоби вони гідно та успішно виконували свої обов'язки у Твоєму винограднику і словом та прикладом спонукали всіх інших до належного вшанування Твого Милосердя на віки вічні.
Предвічний Отче, глянь милостивим оком на робітників Твого виноградника, на душі священиків, монахів і всіх духовників, яких особливо полюбив Твій Син, а наш Господь, Ісус Христос. Обдаруй їх силою Свого благословення і подай їм особливе світло, щоб вони могли провадити інших по дорозі спасіння, і зверни на них Твоє Милосердя.
Вервичка до Божого Милосердя...
Отче наш.., Богородице Діво.., Слава Отцю...

 
                                                        Третій день
                  Слова Ісуса
: «Сьогодні приведи до Мене всі душі набожні й вірні і занури їх у море Милосердя Мого. Ці душі потішали Мене на Хресній Дорозі й були краплиною потіхи серед моря печалі».
Помолімся за всіх християн!
Наймилосердніший Ісусе, Ти подаєш усім свої ласки із скарбниці Божого Милосердя; прийми всіх вірних християн до притулку Твого Милосердного Серця, не випускай нас звідти ніколи. Благаємо Тебе про це ради любові, яка єднає Тебе з Отцем і Святим Духом.
Предвічний Отче, глянь милостивим оком на душі вірні, як на спадщину Твого Сина, і ради Його болісних страстей дай їм Своє благословення і неустанно заопікуйся ними, щоби вони не втратили ніколи любові й скарбу святої віри, але щоб разом з хором Ангелів і Святих прославляли Твоє безмежне Милосердя на віки вічні. Амінь.
Вервичка до Божого Милосердя...
Отче наш.., Богородице Діво.., Слава Отцю...
 
                                                        Четвертий день
             Слова Ісуса: «Сьогодні приведи до Мене поган і тих, які ще не знають Мене. І про них Я думав у часі Своїх гірких страстей, і їх майбутня ревність потішала Моє Серце. Занури їх у море Мого Милосердя».
Помолімся за поган і за невірних, які ще не знають Милосердя Божого.
Наймилосердніший Ісусе, Ти є Світло всього світу, прийми до притулку Свого милостивого Серця душі поган і невірних, які Тебе ще не знають. Нехай промені ласк освітять їх, щоб вони разом з нами прославляли навіки добродійство Твого Милосердя.
Отче Предвічний, глянь милостивим оком на душі поган і невіруючих, які не знають милосердного Серця Твого Сина, а нашого Господа, Ісуса Христа, і приведи їх до світла Святого Євангелія, щоби зрозуміли вони, яким великим щастям є Тебе любити й прославляти Твоє Милосердя на віки вічні. Амінь.
Вервичка до Божого Милосердя...
Отче наш.., Богородице Діво.., Слава Отцю...
 
                                                          П'ятий день
                Слова Ісуса
: «Сьогодні приведи до Мене душі нез’єднаних братів і занури їх у море Мого Милосердя. У гіркій муці роздирали вони Моє Тіло й Серце, тобто Мою Церкву. Коли вони повертають до єдності з Церквою, гояться Мої рани й облегшуються Мої муки».
Помолімся за нез'єднаних, щоби повернули до єдності Святої Церкви.
Ісусе Наймилосердніший, Ти є самою добротою і не відмовляєш у світлі тим, які Тебе покірно просять. Прийми до притулку Твого Серця душі тих, які не входять до єдиної Церкви, і притягни їх Своїм світлом до єдності з Церквою, щоби спільно з нами славили Твоє Милосердя на віки вічні. Амінь.
Отче Предвічний, глянь Своїм оком милостивим на душі тих, які залишаються поза Христовою вівчарнею, не гляди на їхні слабості, але на любов і страсті Твого Сина, який Тебе так благав, щоби всі були одно (Йоан 17, 24). Дай, щоб вони якнайскоріше вернулися до цієї єдності й спільно з нами прославляли Твоє Милосердя на віки вічні. Амінь.
Вервичка до Божого Милосердя...
Отче наш.., Богородице Діво.., Слава Отцю...
                                                     Шостий день 
                  Слова Ісуса:
«Сьогодні приведи до Мене душі тихі й покірні та душі малих дітей і занури їх у Моїм Милосерді. Душі ці найбільш подібні до Серця Мого, вони кріпили Мене в гіркій муці конання. Я бачив їх, мов Ангелів земних, які невсипущо будуть біля Моїх Престолів. На них Я повним потоком зливаю Свої ласки. Мою ласку здатна прийняти лише душа покірна, покірним душам дарую Своє довір'я».
Помолімся за душі тихі й покірні та за душі дітей.
Ісусе наймилосердніший, Ти сказав «...Навчіться від Мене, бо Я лагідний і сумирний серцем» (Мат. 11, 29). Прийми до притулку Свого милосердного Серця душі маленьких діточок і тих, що подібно до дітей стали тихими й покірними. Небо зрадіє від цього пахучого віночка, що розстелиться перед Престолом Твого Небесного Отця. Дай, щоби вони були гідні перебувати у Твоєму Серці та безупинно славити Боже Милосердя.
Отче Предвічний, глянь милосердним оком на душі маленьких діточок, а також на душі тих усіх тихих і покірних, які через це стали найбільш подібними до Твого Сина, і своїми чеснотами возносяться до Твого Престолу. Отче Милосердя і всякої доброти, благаємо Тебе, ради любові, яку Ти маєш до тих душ, благослови весь світ, щоби всі разом віддавали постійну хвалу Твоєму милосердю. Амінь.
Вервичка до Божого Милосердя...
Отче наш.., Богородице Діво.., Слава Отцю...

 
                                           Сьомий день 
                 Слова Ісуса: «Сьогодні приведи до Мене душі, які особливо вшановують і прославляють Моє Милосердя, і занур їх у Моє Милосердя. Ці душі найбільш болісно переживали Мою муку й найглибше проникли в Мою Істоту. Вони є живим відображенням Мого милостивого Серця. Душі ці будуть особливим блиском сіяти в житті майбутньому.
Жодна з них не попаде у вогонь пекельний. Кожну особисто захищатиму в її смертний час».
Помолімся за почитателів Божого Милосердя.
Ісусе наймилосердніший, Серце Твоє сповнене самою любов'ю, прийми до притулку Твого милосердного Серця душі, які особливо почитають і вихваляють Боже Милосердя. Огорни їх Своїм Милосердям і подаруй їм ласку витривалості, мужності й терпеливості.
Отче Предвічний, глянь милосердним оком на душі, які особливо почитають і вихваляють Твоє незбагненне Милосердя, уста яких співають гимн Твоєї Слави, а руки яких повні милосердних вчинків для ближніх. Благаємо Тебе, щоби їм передусім проявив Ти Своє Милосердя згідно з обітницею, що будеш їх завжди захищати як Свою славу, а особливо в годині смерті. Амінь.
Вервичка до Божого Милосердя...
Отче наш.., Богородице Діво.., Слава Отцю... 

 
                                            Восьмий день
                  Слова Ісуса: «Сьогодні приведи до Мене душі, які перебувають у чистилищі, й занур їх у безодні Милосердя Мого, нехай ручаї Моєї Крові охолодять їхні муки. Всі ці душі для Мене дуже дорогі. Вони сплачують данину Моїй Справедливості. Ти можеш принести їм полегшу. Візьми зі скарбниці Церкви Моєї всі відпусти й пожертвуй їх за них. О, якщо б ти знала, які муки вони переносять, ти би постійно жертвувала за них милостиню духа і сплачувала Моїй Справедливості за їхні борги».
Помолімся за душі в чистилищі, які сплачують Божій Справедливості.
Ісусе наймилосердніший, Ти сам сказав: «Будьте милосердні, як і Отець ваш милосердний» (Лук. 6, 31); прийми до притулку Твого милостивого Серця душі, страждущі в чистилищі.
Отче Предвічний, глянь милостивим оком на душі, страждущі в чистилищі, й ради страстей Христа, якого Серце було переповнене смутком, прояви їм Своє Милосердя. Благаємо Тебе, щоби Ти подивився на них крізь рани Свого Найдорожчого Сина, а нашого Господа, Ісуса Христа, якого Милосердя перевищує Справедливість. Амінь.
Вервичка до Божого Милосердя...
Отче наш.., Богородице Діво.., Слава Отцю...
 
                                                         Дев'ятий день       
             Слова Ісуса: «Сьогодні приведи до Мене душі холодні й байдужі, занур їх у безодню Мого Милосердя. Душі ці дуже боляче ранять Моє Серце. Найбільшої зневаги зазнала Душа Моя в Оливнім саду від душ байдужих. Вони стали причиною для Моїх слів: "Отче, забери від Мене цю чашу, якщо є така Твоя воля". Для них останньою надією на порятунок є вдатися до Мого Милосердя».
Помолімся за душі остиглі, які були причиною терпінь Христа Господа в Оливнім саду.
Ісусе наймилосердніший. Ти є сама доброта, приведи до притулку Свого Серця милостивого всі душі байдужі. Запали їх вогнем Своєї чистої Любові та розігрій заново їхні серця Своєю ревністю, щоби й вони вихваляли Твоє безконечне Милосердя.
Отче Предвічний, глянь милостивим оком на душі байдужі. Благаємо Тебе ради страстей Твого Найдорожчого Сина, а нашого Господа, Ісуса Христа, і ради Його тригодинного конання на хресті, запали їх ревністю до Твоєї Слави та влий у їхні серця правдиву любов, щоб вони, оживлені нею, виконували милосердні вчинки на землі й вихваляли Твоє Милосердя на віки вічні. Амінь.
Вервичка до Божого Милосердя...
Отче наш.., Богородице Діво.., Слава Отцю...
 

           Щоденна молитва для почитателів Божого Милосердя
Щоденно третя година дня присвячена особливішому почитанню Божого Милосердя.
Я (ім'я) занурююся цілий (-а) у Твоє Боже Милосердя, вихваляючи Його, і прошу Божого Милосердя для Святої Церкви й України.
О Крове і Водо, які виплили із Серця Христового як джерело Милосердя для нас! Ісусе, уповаю на Тебе.
(Тут можна просити, чого потребуємо).
Заввага: цю молитву годиться промовляти і під час відмовлювання дев'ятниці.  


                  
                              Літанія до Божого Милосердя
Киріє елейсон!
Христе елейсон!
Киріє елейсон!
Христе, послухай нас.
Христе, вислухай нас.
Отче з неба, Боже – змилуйся над нами.
Сину, Відкупителю світу, Боже – змилуйся над нами.
Духу Святий, Боже – змилуйся над нами.
Свята Тройце, єдиний Боже – змилуйся над нами.
Милосердя Боже, яке випливає з лона Отця – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, найбільша Божа прикмето – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, незбагнена таємнице – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, джерело, яке випливає з Тайни Пресв. Тройці – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, незбагненне для людського ні ангельського розуму – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, з якого б’є усяке життя та щастя – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, понад небеса – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, джерело чуд та див – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, яке обіймає весь світ – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, яке сходить на світ в особі Воплоченого Слова – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, яке випливає з відкритої рани Ісусового Серця – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, яке міститься в Серці Ісуса – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, незглибиме в установленні Пресв. Євхаристії – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, в установленні святої Церкви – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, в Тайні Св. Хрещення – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, у виправдані нас через Ісуса Христа – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, яке супроводжує нас у продовж цілого життя – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, яке обіймає нас, особливо в годині смерті – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, яке дарує нам безсмертне життя – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, яке супроводжує нас у кожен момент нашого життя – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, яке хоронить нас від пекельного вогню – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, яке навертає найзапекліших грішників – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, завидування для ангелів, незбагненне для святих – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, незглибиме у всіх таємницях Божих – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, яке виводить нас з усякої нікчемності – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, джерело нашого щастя та веселощів – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, у покликанні нас з небуття до життя – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, яке обіймає всі діла Його рук – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, яке увінчує все, що існує і існуватиме – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, солодке заспокоєння для змучених сердець (душ) – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, єдина надіє розпачливих душ – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, відпочинку сердець, спокою серед тривоги – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, насолодо та захоплення святих душ – уповаємо на Тебе.
Милосердя Боже, яке збуджує довіру всупереч надії – уповаємо на Тебе.
О, Вічний Боже, в якому милосердя незглибиме, а скарб милості – невичерпний, споглянь на нас ласкаво і помнож в нас своє милосердя, щоб ми у важкі хвилини не впадали в розпач ні не падали духом, але з великою довірою віддавалися Твоїй святій волі, яка є любов’ю та самим милосердям. Амінь.
Категорія: Інши молитви | Додав: Єфрем (09.04.2010)
Переглядів: 9027 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 2
1   [Матеріал]
скажіть будь ласка.а в Девятниці після кожної молитви треба молитися на Вервиці??????????

2   [Матеріал]
Саме так, Надія. Ви правильно зрузуміли.
Неодмінно прочитайте бодай скорочений щоденник с. Фаустини...
http://djublyk.at.ua/index/0-30

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]