Шановний друже!
Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найпопулярнішими статтями.

Заказать звонок
Четвер
25.04.2024
10:55
weather.in.ua - погода в Україні - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
 

Категорії розділу
До початку залишилося
Пошук
Наше опитування
Чи потрібен цей сайт ?
Всього відповідей: 908
Друзі сайту Джублика

ЄВАНГЕЛІЄ
3D інтерактивна книга

ВІЧНА ВЕРВИЧКА
безперервна спільна молитва

Колядує Україна

Санаторій ШАЯН, ШАЯН МРЦ

Туристичний рафтинг
"По ТИСІ разом"

Волонтерська видавнича група

Християнський календар

Молитва - могутній засіб спасіння!

Ukrainian Catholic - Traditionalist

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Джублик в Закарпатті 

Дев’ятниця за абортованих дітей та їхніх матерівДЕВ’ЯТНИЦЯ ЗА АБОРТОВАНИХ ДІТЕЙ ТА ЇХНІХ МАТЕРІВ
І ЗА ДІТЕЙ, ЯКІ Є ПІД ЗАГРОЗОЮ ВБИВСТВА У ЛОНІ МАТЕРІ                   

День перший

Розваж про те, що кожен раз, як ти приступаєш до Св. Причастя, твоє дитятко в твоїм лоні першим встає на колінця і простягає складені ручки до Мене з вдячністю за дароване життя та за маму - найкращу у світі. Відчуй це і прийми дар Господній, маленьке беззахисне Боже творіння. Ти будеш найщасливішою у світі мамою, бо насправді не ти прийняла й охороняєш життя цієї крихітки, а дитя щомиті вимолює для тебе Ласки у Мене і є твоїм справжнім Ангелом - Охоронцем Господнім. Впусти Його в світ і благослови по-материнськи, щоб, пройшовши земний шлях на Славу Божу, дитя могло повернутися до Отчого дому - гарним душею і наповненим Моєю Любов 'ю…
Слово дитини
Люблю Тебе, моя матусю, надзвичайно люблю! Ти ще навіть не сподіваєшся, яке сонечко Тобі Господь подарував - найкращий свій витвір. А зараз я так захоплююсь тобою, моя рідненька. Яка ти гарна, найкраща мама в світі. Дякую Тобі, Господи, що ти мені подарував таке пречудове лоно найкращої мами в світі. Матусю, відчуй мої промінчики, які насичені Господньою Любов'ю, і вже з першої миті живлять тебе, мою найкращу матусю. Ти - мій оплот, ти - моя надія, ти - моя віра і любов. Ми - єдине ціле, матусю моя!
Молитва матері
Матінко Божа! Ти стала моїй дитині правдивою Матір'ю, Земною і Небесною. Тільки в Твоїм покрові вона відчуває себе захищеною. Поглянь на мене, твоє нерозумне дитя, матір, яка розкаялася. Я-також твоє дитя і пишаюся цим. Каюсь та цілим серцем прошу прощення, усвідомивши, що кожне дитя - це найцінніший дар Божий і що його життям, як і моїм, має право розпоряджатися лише Отець наш Предвічний. Отче Предвічний, Ісусе милий, Трійце Пресвята, прийми моє розкаяння та прости мене, бо щиро каюсь та прошу Вашої Ласки - благословення моїй дитині, та прощення мені за заподіяний гріх.
О Милосердна і Справедлива Любове, яка лине з Небес! Ти мене породила, очисти мою душу і серце та наповни їх Твоєю Любов'ю до Твого Творіння.
Вервиця до Божого Милосердя.
День другий

Розважмо про те, скільки потрібно мати в собі Любові, щоби прощати своїм дітям усе, без винятку, навіть найважчий гріх, коли вони вчасно розкаялися та навернулися.
О, горе - матері, прагніть бути достойними Всепрощаючої Господньої Любові та вчасно відкупитись завдяки їй. Майбутня матір, не усвідомивши своєї місії, потонула у своєму гріху, вчинивши аборт. Та ось сталось прозріння. Її серце заговорило і прагнуло б повернути все назад, та вже занадто пізно. Відчуття того, що здійснила найбільшу та цілком необдуману втрату в своєму житті й, більше того, неймовірно образила свого Бога — ось що залишилося у неї в серці після того, як пелена впала з очей. А вже пізно. Так, дитину ти вже ніколи тут, на землі, не побачиш. Та для Мене, запам’ятай, ніколи не буває пізно! Ти розкаялась і нарешті знайшла своє істинне "я". Тільки за це Я готовий тебе простити, не тримаючи на тебе гніву за попередні розкаяння в гріхах!
Такий приклад водночас Господь подає і нам - любити своїх ближніх і прощати їм усі погрішності супроти нас. Все до останку прощати, щоб бути і самим прощеними. Як важливо отримати цю благословенну мить чистоти, завдяки якій можеш вернутись білою овечкою в дім Отця нашого. Це - найбільша благодать від Господа, яка діє на благо нашої душі та душі нашого ближнього. Немає гріха, якого Господь би нам не простив, коли ми щиро просимо в Нього прощення. Господнє Милосердя до нас домінує над Його справедливістю. Бо немає більшої радості для Батька, як розкаяння щире Його улюбленої дитини. Не повинно бути і на мить сумніву у прощенні свого ближнього, щоби і він вас простив. Це є своєрідна умова, продиктована Господом. Хто вміє прощати, той щасливий, бо є прощеним. Усвідомте це і завжди прагніть та чиніть саме так, дякуючи Богу за Його глибоку лояльність до нас, людей, Його неймовірну і незрозумілу Любов до нас.
Слово дитини
Матусю рідненька, чи ти усвідомлюєш, що я - твоє маленьке серденько, послане самим Господом, щоб ти не лише милувалась ним, а в тісній співпраці з татком та зі самим Господом старалась допомогти мені вирости доброю дитиною на славу Божу! Покладись, матусю, всеціло на волю Господню і не обкрадай свій найбільший дар Господньої благодаті. Бо Господь невідступно, крок за кроком, буде допомагати тобі піклуватися про твоїх діточок, а я - хоч і зовсім ще тендітна та маленька, але моя любов до тебе - безмірна.
Молитва матері
Матінко Божа! Твоєму Милосердю немає меж. Ти подарувала світові Боже Дитятко. І тепер стоїш на сторожі кожної дитячої душі. Своєю невимовною любов'ю огортаєш ненароджених діточок, котрі так прагнуть материнської Ласки і Любові. Передай мою Любов розкаяної душі матері моїй ненародженій дитинці, що з моєї вини чи з інших причин не народилась.
О Милосердна і Справедлива Любове, яка йде із Небес! Ти мене породила, очисти мою душу і серце та наповни їх Твоєю Любов'ю до Твого Творіння.
Вервиця до Божого Милосердя.
День третій

Розважмо про те, скільки таких діточок, невинних душ-іскорок, яких материнські серця не прийняли у своє лоно, а позбавили можливості народитися і відкинули їх у небуття. Жахлива цифра-21 тисяча дітей щоденно вбитих! Скільки таких маленьких душечок прагне Господнього Тепла, Світла і Любові! Скільки таких діточок і як вони потребують поживи Господньої, духовної поживи від щирих материнських сердець, від тих, хто серцем і душею розуміє, що кожне дитятко - це повноцінне нове життя, яке Господь благословив для приходу на землю, а людина не прийняла. Вона відмовила волі Господній, розірвала угоду співпраці з Господом, незважаючи на Його бажання. І абсолютно не замислюючись над тим, що її дитинка, ще в зародку - це така ж жива істота, як і вона сама, це така ж Божа дитина, як вона сама. Чому ж розпорядником у вирішенні долі цього Творіння є тільки людина? Чому розриває угоду з Богом і тут же підписує її з Лихим і докорінно знищує життя маленької Божої іскорки та своє життя також. Зробивши це, людина втрачає в собі Святого Духа, а душа ненародженого дитятка тоді перебуває в особливому стані. Небесна Матінка Божа опікується ними. Матінка веде їх, цей нескінчений потік, щоб вони прийняли Пресвяту Євхаристію, жертовно запропоновану їм чистою душею. З великою радістю вони приймають дари Господні, бо це для них - свята пожива і порятунок.
Слово дитини
Матусю, чи ти не відчула моєї чистої щирої любові? Моє серденько пронизане болем. Я відчуваю, що мене розлучають з тобою. Але ж я так люблю тебе, моя рідненька! Мої очі зовсім схожі на твої очі, такі ж голубі та чисті-чисті, як небеса. Не допускай, матусю, щоб залізне лезо ввійшло в моє серденько. Бо моє серденько - це твоє серденько, єдине наше спільне серденько. Ти, як і я, не зможеш далі спокійно жити, не відчуваючи удару зниклого серденька.
Молитва матері
Прости мені, Матінко Всемилосердна та поведи мою дитину на благословення до Твого Сина, а нашого Господа Ісуса Христа. Хай з волі Його безмежного Милосердя охреститься душа моєї дитини та заслужить своє місце серед Ангеляток, що мають неповторну Ласку споглядати Обличчя нашого Отця Небесного.
О Милосердна і Справедлива Любове, що йде із Небес! Ти мене породила, очисти мою душу і серце та наповни їх Твоєю Любов'ю до Твого Творіння.
Вервиця до Божого Милосердя.
День четвертий

Розважмо про те, наскільки важливим є сердечне розкаяння душі у заподіяному гріху вбивства, бо Милосердний Чоловіколюбець приймає безвідмовно каяття та молитви відданої щирої душі.
Любов'ю ревною та молитвою щирою ви очищаєте від гріха безневинних нехрещених діточок. Моє Милосердя надасть цим душенькам чистоти і небесного Ангельського блиску, а головне - благословить їх на відкуплення від гріха. Я прощаю матерів, які щиро каяться за заподіяний гріх і понад усе просять про те, щоб діточки їхні споглядали Бога, перебуваючи в місці Світлому. Як прикро, що в декого стерте в пам'яті розуміння того, що кожне нове життя - це найцінніший дар від Бога. А отже, розпоряджатися життям, як і, зрештою, життям кожного з вас, зокрема цієї мами, яку тим даром наділив Бог, може лише особисто Господь Бог. А вже саме виховання дитини, нового життя є співпрацею батьків і Бога. Це—проста істина, якої треба дотримуватись, поклавшись на волю Господню. А Моя воля вас скріпить, мої діти, будьте певні. Ніколи не завдам вам болю, а навпаки, прийнявши нове життя, станете Моїми улюбленцями, яких повсюдно буду підтримувати і все вам додасться.
Слово дитини
Матусю рідненька, прийми мою щасливу усмішку. Мені так солодко і надійно в твоєму лоні. Нічого прекраснішого за життя немає! Як я тішусь, матусю, що незабаром зустрінемось, і ти
поведеш мене по життєвій стежині, як мій земний Ангел-Охоронець.
Молитва матері
Ангели-Охоронці, яким Господь доручив провадити Мою ненароджену дитину! А також мої Ангели-Охоронці! Прошу вас, почуйте моє каяття і приєднайтесь до моїх материнських молитов і просьб. Заопікуйтесь моєю дитиною та допоможіть вимолити в Господа Ласку благословення для моєї ненародженої (абортованої) дитини та поведіть її до Ангельських воріт. А я буду молитись і дякувати вам за щиру співпрацю зі мною у відкуплені душі моєї дитини до кінця свого життя.
О Милосердна і Справедлива Любове, яка йде із Небес! Ти мене породила, очисти мою душу і серце та наповни їх Твоєю Любов'ю до Твого Творіння.
Вервиця до Божого Милосердя.
День п'ятий

Розважмо про те, якою є сила молитви та якою всепрощаючою є Любов нашого Господа Чоловіколюбця.
Молись, моя дитино, за душеньки невинні, які погубила нерозсудлива земна матір. Молись і за тих матерів, які щиро каяться, яким відкрилась істина їхнього первинного обов'язку перед Богом. Бо прощу їх, почувши молитви сердечні та каяття. І поведе Моя Матір ті душеньки після прийняття Пресвятої Євхаристії до місця серед Ангеляток і возрадуються вони. Та будуть невпинно молитись за матерів своїх та тих, яким ще треба навернутись. Очищайте своєю Любов'ю та молитвою і прощенням, взаємопрощенням, очищайте дорогу до місця Світлого.
Слово дитини
Моя рідненька матусю! Ти - дарована мені Богом, і я тебе надзвичайно полюбила ще з першої миті, надіюсь, що це - взаємно. Будь певна, що моя щира любов до тебе - навіки. І впродовж твого земного життя буду тобі особливою опорою, передусім у хвилини смутку та немочі. Дозволь мені народитись, і ти ніколи не пошкодуєш, бо зроблю тебе найщасливішою мамою у світі.
Молитва матері
Ісусе милий, Ти прийшов у наш світ маленьким дитятком, і Пресвята Мати Тебе радо і безсумнівно прийняла, обійнявши Любов'ю, як найбільшим оплотом. Твій прихід - це наш порятунок і спасіння й усього людства. Тож прошу Тебе, дай особливе відчуття кожній матері, щоб у своїй дитинці вона відчувала Тебе, маленького Ісусика.
О Милосердна і Справедлива Любове, що йде із Небес! Ти мене породила, очисти мою душу і серце та наповни їх Твоєю Любов'ю до Твого Творіння.
Вервиця до Божого Милосердя.
День шостий

Розважмо про те, як важливо вчасно і ревно покаятись, бо Господнє Милосердя до нас інколи буває сильнішим за Його Справедливість.
Важко Мені усвідомити, мої діти, те, що матір, за природою своєю берегиня Любові, щастя сімейного, в одну мить все відкидає — не приймає Дару Господнього, який і є найбільшим скріпленням її Місії на землі, найбільшою її радістю і щастям. У цю мить ти вже не одна розділяєш радість, а разом з тобою — це маленьке нове життя супроводжує ціла армія Святих Опікунів, Ангелів-Охоронців. І передусім - Я і Моя Мати. А наш Предвічний Отець нагороджує особливою благодаттю Своїх дітей, які прийняли ще одне сонечко на виховання. І тут — усе вмить перервано. Моя дитина не приймає цієї найбільшої радості, більшої за яку не може й бути для неї. Уяви, скільки зв'язківців з неба з'являється в матері, в батьків з появою кожної дитини, які невпинно ретельно й віддано підтримуватимуть їх у вихованні нового життя - їхньої маленької дитинки. Болісно засмучений не лише Отець Предвічний, коли ти відкидаєш всю Небесну допомогу, підтримку, Його опіку і ласку. А діє матір лише згідно зі своїми егоїстичними думками, які так майстерно нав'язані Лукавим, котрий так легко нашіптує: "Та скинь зі себе цю відповідальність і звільнися від стількох проблем ". Не правда! І матір це все воістину зрозуміє, але, на жаль, тоді, коли вже нічого не зміниш. Горе-матір ніколи не зможе простити собі те, що відкинула Святу Руку Господню, наповнену Святими Ласками. Відкинула, відштовхнула найкращого Приятеля. Однак Я настільки вас люблю, діти мої, що буду промовляти до вас через вашого Ангела-Охоронця. Бо ви — ті ж самі в минулому малесенькі діти, яких з великої Любові Мій Отець подарував вашим матерям, і вони прийняли вас.
Слово дитини
Матусю моя! Ти - мій найбільший захист і оплот. Ти моє - сонечко, в теплі й любові якого я розчиняюся, купаюся, ніжуся і росту. Матусю, як радісно усвідомлювати те, що і ти, і я є Божими діточками, дітьми найбільшого Сонця, Світла і Любові, якими є Господь Бог для цілого людства.
Молитва матері
О Ісусе милий! Твоє Милосердя - безмірне, як і Любов до нас. Дякую Тобі за Твою Всепрощаючу Ласку та Милосердя. Почуй моє щире розкаяння та прости за непоправний гріх. Прошу тебе цілим серцем і душею здійсни всепрощаючий акт Твого Милосердя і Любові до мене, щоби Твоя Милосердна рука благословила мою абортовану дитину. Охрести мою безневинну дитину, щоб отримала можливість споглядати Обличчя Господнє.
О Милосердна і Справедлива Любове, що лине із Небес! Ти мене породила, очисти мою душу і серце та наповни їх Твоєю Любов'ю до Твого Творіння.
Вервиця до Божого Милосердя.
День сьомий

Розаважмо про те, яким важливим є розкаяння та покута з усвідомленням своєї гріховності.
Я всіх вас люблю, а особливо ті душеньки, що розкаялися і глибиною душі усвідомили свої помилки та щиро просять прощення за необдумані кроки. Таким Моїм дітям Я терміново надаю Свою підтримку і вселяю їм Свої Любов та Милосердя. До таких Я спішу з допомогою, бо всіх вас, без винятку, люблю і немає такого гріха, якого б вам, розкаяним, Я не простив. Усе змию Своєю Кров'ю, бо Моя Любов до вас, діти мої, є безмежна. Тільки чуйте Мене та йдіть за Мною, як вірні Мої діти. І шлях ваш буде скріплений Моєю Любов'ю та Милосердям. Просіть прощення в Отця Предвічного, кайтесь і не чиніть більше так, що би це суперечило Його заповідям. Бо немає для Господа дитини милішої, ніж та, котра дотримується і вихована на Його заповідях. А коли згрішили, не жили згідно з Його волею, то спішіть негайно просити в Нього прощення і кайтесь. Та моліться щиро за ці душеньки, що перебувають у невизначеному стані. Оплакуйте ревно своїх дітей, випрошуйте Ласку своїми щоденними щирими молитвами та покутами. І ваші діти отримають благословення від Отця. І охрещу їх та поведу їх і оселю серед Ангеликів, котрі вже разом з вами, матерями, будуть вимолювати для вас Ласки прощення в Отця Предвічного.
Слово дитини
Перебуваючи у Твоєму лоні, я в подумках вже цілую твої прекрасні очі, моя матусю. Адже вони з такою любов'ю і здивуванням спостерігатимуть за моїм зростанням. І щоб не засмутити тебе, твої ясні очі, буду вимолювати в Господа Ласки, щоб я зростала на Славу Божу, а тобі - на радість.
Молитва матері
Матінко Небесна! Наповни моє розкаяне серце Любов'ю та поведи мене тим шляхом, який веде до Твого Сина, а нашого Господа Ісуса Христа. Щоб у Царстві Небеснім я зустріла своє дитятко, як розкаяна матір, що випросила в Бога ласку прощення за заподіяний біль своїй дитині, а передусім - Моєму Господеві.
О Милосердна і Справедлива Любове, що спливає з Небес! Ти мене породила, очисти мою душу і серце та наповни їх Своєю Любов'ю до Свого Творіння.
Вервиця до Божого Милосердя.
День восьмий

Розважмо про те, що кожен з нас є дитям Господнім. Господь творить усіх нас і благословляє на життя, як улюблену Свою дитину. Тож достойно, з любов'ю приймаймо Його дари - Творіння.
Кожне дитятко - це Моя улюблена душенька. Уній - найбільше багатство Моєї первинної Любові. Кожна душа - це нектар Моєї Любові. Коли Отець обдаровує вас діточками, то уявіть собі лише на мить, яка сила і краса Моєї та Отчої Любові входить у майбутню матір. З моменту зачаття нас усіх єднає невидима нитка Любові. По цій ниточці й надходить постійне живлення для Моєї душеньки, постійна підтримка і зв'язок. Ми - єдине ціле. Ангелятка-Охоронці моляться за ту душеньку, за яку Я призначив їх невідступно і ретельно дбати, їм вже відомий життєвий шлях цієї неповторної душеньки, і вони з великою любов 'ю виконують ту місію, яку Я дав: ведуть це нове життя від зачаття і до переходу у вічність. І перебуватимуть з нею вічно. Скільки любові та сердечних підказок несуть вони Моїм дітям. Однак не завжди чують їх Мої діти. Їхнє пояснення суті проблеми не збігається з волею Моєї вже сформованої дорослої дитини. Найболючіше стає тоді, коли моя кохана дитина не відчуває Моєї любові та благодаті, коли в її лоні з'являється нове життя, а вона не приймає цієї Любові.
Кожна клітинка організму розцвітає. Організм матері - це неначе пуп'янок квіточки, що перебуває в Моїй любові та світлі. Купається, пеститься і формується в ній. А нектар Любові схований в її лоні.
Слово дитини
Матусю рідненька, впусти мене у цей світ, де я впродовж життя плестиму Тобі вінець Любові, в якому кожна квіточка - це поцілунок Любові Нашого Господа. Цей віночок і приведе Тебе до Райських воріт.
Молитва матері
О Господи Ісусе! Цілим серцем і душею прошу прощення за мій непослух, за біль, заподіяний Творінню Божому, а моїй рідненькій дитині. Прости мені Всепрощаючою Ласкою та Милосердям та огорни своєю опікою, ласкою та Любов'ю моє абортоване нехрещене дитятко.
О Милосердна і Справедлива Любове, яка спливає з Небес! Ти мене породила, очисти мою душу і серце та наповни їх Твоєю Любов'ю до Твого Творіння.
Вервиця до Божого Милосердя.
День дев'ятий

Розважмо про те, як Господь закликає нас до спільної молитви за невинні душі горе-матерів та цінування Божої Любові до нас.
Струмениться Моя Любов по промінчиках до ваших сердець. А ви, відповідно, передавайте її всім потребуючим. Пробуджуйте своїми промінчиками серця всіх, а особливо байдужих матерів. Ви плачете наді Мною, проявляєте милосердя до Мене, а чому не згадаєте про тих маленьких діточок-отрочаток, котрі були даровані вам на виховання. А ви, немилосердні, позбулися цієї "обузи". І ненароджені, неохрещені, в стані особливої невизначеності ці діточки очікують на щиру молитву своїх розкаяних матерів. Очікують, що нарешті їхні матері згадають про них, про ту Любов, яка веде їх по життю, яку Я щомиті їм зсилаю. Чому не скористались Любов'ю до Мене і не подарували її цьому новому Творінню? Чому не дали можливість їм сказати це прекрасне, неповторне для вас слово "мама ", що приховує в собі небесний ключик Любові. Блаженні ці матері, які дорожать цим ключиком, бо ним відкриють собі двері до раю, привівши туди всі Творіння, які їм дарував Бог, люблячий Батько. Цінуйте та дорожіть Любов 'ю Отця Предвічного!
Слово дитини
Люблю тебе, моя матусю рідненька! Моє маленьке серденько промовляє до тебе, очікує з нетерпінням на твої материнські обійми, солодкі пестощі, ніжні поцілунки та радісні прояви любові. О, це буде нашим земним раєм, який подарував нам Господь, а ми з тобою прийняли.
Молитва матері
Матінко Пренепорочна! Падаю на коліна перед Тобою та Твоєю чистотою. Почуй взивання мого розкаяного серця. До Тебе, Матінко Небесна, промовляє моє сокрушене серце. О Вселаскавосте моя, благаю Твоєї безмірної Ласки, Любові та Милосердя над моїм дитятком, яке я погубила. Випроси благословення у Свого Сина, а нашого Господа Ісуса Христа, щоб дитя моє побачило Лице Отця Предвічного, не позбавляй його світла Божественного, а мене - прощення у заподіяному непоправному гріху.
О Милосердна і Справедлива Любове, яка спливає з Небес! Ти мене породила, очисти мою душу і серце та наповни їх Твоєю Любов'ю до Твого Творіння.
Вервиця до Божого Милосердя.
                   
Звернення Господа до розкаяної душі

Моя душе розкаяна! Це Я, твій Господь, спішу до тебе. Спішу сповістити, що немає сили величнішої, ніж Господня Любов. Це вас запевняю Я, ваш Господь. Прийдіть до Мене, і ви переконаєтесь, які б духовні труднощі ви не переживали. Якщо ви прямуєте до Мене, то зцілю вас, приголублю, як рідний Батько, і все прощу, спостерігаючи за вашими щирими розкаяними серцями. Яку насолоду Я отримую від того, що ви відкриваєте своє серце Любові. Проте яку передовсім насолоду несете ви собі, навіть не усвідомлюючи того, що розкаявшись і попросивши прощення, преображаєтесь. Сонце Любові входить у вас, насичує вас, кожну клітинку вашого організму. Завдяки кровообігу Світло Любові також проходить через цілий ваш організм, очищаючи вас як духовно, так і фізично. Ви будете здивовані, що відбулось чудо. Але ж до нього прилучились ви самі. Згідно з вашою волею з вами почали відбуватися зміни. Ми з вами стали співучасниками у вашій перебудові, у створені вашого нового Я, в основі якого лежить Моя Любов. Прийдіть до Мене і тоді, коли ви спішите до свого духівника. Говоріть не тільки з ним, а звертайтеся до Мене. Я вас чую і приймаю щире каяття та бажання. Прийміть і Мене, Мою Любов. Почуйте Мене! І шануйте рішення своєї свобідної волі не лише в момент прийняття Євхаристії, а дотримуйтеся довершення постанови переді Мною. О, тоді відчуєте всі чуда преображення, що будуть відбуватися з вами й усім оточенням. Ви — мої діти, і Я вас дуже люблю. Несу вам Любов та Мир, завдяки яким ви зможете змінити світ. Дорожіть цим і прагніть передусім перемін, що докорінно змінять геть усе. Не бійтесь щиро розкаятись, бо отримаєте Мою цілковиту прихильність та Любов, Моє Господнє благословення на те, щоб стати Моїми білими овечками. Люблю вас, діти мої! Яка краса душі пробуджується в Моїх дітях, коли вони вміють просити прощення, прощати і самим каятися. А вміють, але дехто соромиться. Та відкрийтесь повністю, розчиніть вхідну браму до ваших сердець і з повагою та відданістю впустіть Мене у ваші серця. Люблю вас, Мої діти. А Моє Милосердя до вас домінує над Моєю справедливістю. Бо немає більшої радості для Батька, як щире розкаяння Його улюбленої дитини. Дуже вас люблю й очікую вас. Моє зранене серце прагне вашого щирого каяття, покути та Любові.
Його рани вмить загояться від вашого щирого поцілунку любові. У цю ж мить оновиться і ваше серце, Мої діти, бо відбудеться перелив Любові з Мого Серця у ваше. Прийдіть до Мене, любі Мої діти, і Я вас приголублю, як Батько. Дам вам поживу і вкажу істинний шлях. Мила та дитина, яка щиро молиться, в серці котрої зростає любов до Бога і ближнього свого. Хто повсякденно пильнує за чистотою своєї душі, той кається навіть у найменших проступках. Для таких завжди готова Моя рука, яку подаю з Любов'ю, щоб відчули Мою підтримку. Ти на цьому життєвому шляху - не самотній. Я є завжди поруч з тобою!
Молитва ненародженої дитини

О Господи Icyсе Христе! Твоя любов до маленьких діточок особлива, тому знаю, що вислухаєш мої молитви, наш Небесний Отче. Молю і благаю Тебе, Ісусе милий, за мою маму і тата. Зішли їм, Всеблагий і Премилосердний Господи, Ласку Любові в їхнє серце, щоб прийня-и мене, як найцінніший дар від Тебе; Ласку Мудрості, щоб уміли мене виховати Тобі на Славу; Ласку здоров'я і сили, щоб могли опікуватись мною. А я все життя з вдячністю молитимусь та буду Тобі дякувати за батьків і славити Тебе, наймилосерднішого Господа, навіки. Амінь.
О Господи Наймилосердніший, прости мою матусю, яка так кається через те, що втратила мене, а я її так люблю, прошу в Тебе для неї прощення та завжди молитимусь за її навернення та прощення.
Взивання маленької дитинки до матері

Моє маленьке серденько промовляє до Тебе, матусе моя! "Люблю тебе, матусю моя!" І чую у відповідь удари твого серденька. Напевно, воно з нетерпінням хоче почути справжній мій голос. Я обіцяю, що перше слово, яке я промовлю, коли народжусь, буде присвячене тобі. Це - найрідніше слово "Мама".
Акт жалю розкаяної душі

О Благословенна Божественна Любове! Очисти мене, розкаяну матір, та наповни моє спрагле серце та душу, щоб Твоєю Любов'ю і Милосердям оновилась навіки. А моєї абортованої дитини торкнись Своєю наймилосерднішою Святою рукою та обдаруй її Ласкою своєю, охрести її, щоб вона завжди перебувала в Світлі Твоєї Любові.
О Господи Ісусе Христе! Твоя любов до маленьких діточок особлива, тому знаю, що вислухаєш мої молитви, наш Небесний Отче. Молю і благаю Тебе, Ісусе милий, за мою маму і тата. Зішли їм, Всеблагий і Премилосердний Господи, Ласку Любові в їхнє серце, щоб прийняли мене, як найцінніший дар від Тебе; Ласку Мудрості, щоб уміли мене виховати Тобі на Славу; Ласку здоров’я і сили, щоб могли опікуватись мною. А я все життя з вдячністю молитимусь та буду дякувати за батьків і славити Тебе, наймилосерднішого Господа, навіки.
Амінь