Шановний друже!
Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найпопулярнішими статтями.

Заказать звонок
Четвер
25.04.2024
06:26
weather.in.ua - погода в Україні - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
 

Категорії розділу
До початку залишилося
Пошук
Наше опитування
Чи будете приймати участь у спільних вервицях "Наживо" (On-Line)
Всього відповідей: 66
Друзі сайту Джублика

ЄВАНГЕЛІЄ
3D інтерактивна книга

ВІЧНА ВЕРВИЧКА
безперервна спільна молитва

Колядує Україна

Санаторій ШАЯН, ШАЯН МРЦ

Туристичний рафтинг
"По ТИСІ разом"

Волонтерська видавнича група

Християнський календар

Молитва - могутній засіб спасіння!

Ukrainian Catholic - Traditionalist

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Джублик в Закарпатті 

Восьма річниця

24 - 27 серпня 2010 рокуЗ’їзд Молоді, присвячений пам’яті переслідуваних за віру і Батьківщину
та традиційне восьме святкування дати об'яви Пресвятої родини у Джублику, що в Закарпатті, як і у минулі роки, розпочнеться із приїзду молоді та розбивання наметового містечка на території урочища Джублик уже 23 серпня.
(Детальний розклад подій подано на сайті "Джублика")
24 серпня, 20:00 - Виїзд із Джублика (18 км), або зустріч учасників на меморіальному комплексі "Красне поле" (поблизу міста Хуст (5 км) для проведення Вечора-реквієму пам'яті загиблих молодих патріотів у 1939 р. організованих інформаційно-реєстраційною системою ІРС "ДКЗ" (Диспетчер курортів Закарпаття), спільно із Релігійним братством "Пресвятої Родини" Мукачівської греко-католицької єпархії в особі настоятеля та Ігумена монастиря Собору Пресвятої Богородиці, ірм. Атанасія Чийпеш. 
Вечір-реквієм "Співоче поле" проходитиме у вигляді відправи відповідних Богослужень за загиблими на меморіальному комплексі "Красне поле", спогадів очевидців, відтак тривалого співу пісень того періоду із свічками та смолоскипами в руках та щирістю у душі.
Слова пісень братимуться на замовлення учасників "Співочого поля" із сайту "Укрпісня" та висвічуватимуться на великих екранах. До заспіву запрошуватимуть кожного, кому відома мелодія тої чи іншої замовленої пісні. Серед них можуть бути відомі справжні Українські співаки, у яких патріотизм у серці, а не на афіші, хорові колективи Закарпаття, Ів.Франківщини, Львівщини, Тернопільщини, Рівенщини і т.д. (Деталізація буде оголошена лише по факту їх прибуття).
Перед вечером проводитимуться благодійні запливи з рафтингу "По Тисі разом"

Вечір-реквієм є організовано-стихійним некомерційним і благодійним заходом. Кошти, якщо такі збиратимуться, ітимуть виключно на розбудову комплексу, встановлення квітів та вінків впродовж року (а не лише на річниці) та організацію майбутніх подібних щорічних заходів.
Впродовж вечера планується знімати фрагменти фільму про "Святі місця Закарпаття - "Джублик"  (режисер - Іван Баранов, Мукачево)
Прослухати або закачати розповідь про цю подію у 2009 р.
25 серпня, 20-00 - святковий релігійний концерт на відкритому місці в урочищі "Джублик" за участю різних дитячих та молодіжних колективів України - учасників З’їзду Молоді, присвячений пам’яті переслідуваних за віру і Батьківщину та святкуванню об'яви Пресвятої родини у Джублику
Концерт проходитиме перед сценою на відкритій місцевості.
Протягом дня будуть проводитися конкурси та відбірковий тур, для вечрініх виступів. Виступатимуть переможці у різних номінаціях серед різноманітні молодіжних колективів, вокально-інструментальні ансамблі як професійні так і аматорські  із різних областей, в тому числі переможці із попередніх років.  Концерт триватиме до 1-ї години ранку.
На концерті буде благословення на  благодійний збір коштів  необхідних для спасіння маленьких дітей із Льова та Рівного.

Впродовж концерту планється знімати фрагменти фільму про "Джублик"  (режисер - Іван Баранов, Мукачево) 
 
З 26-го на 27 серпня 2010 року – святкування VIІI-ї річниці появи Ісуса Христа, пречистої Діви Марії та св. Йосипа Обручника в урочищі Джублик.

20:00 - Урочиста Архиєрейська Свята Літургія, яку очолить Архімандрит Мілан Шашік
22:00 - Похід зі Святими Тайнами до села Нижнє Болотне (3,5 км.)
24:00 - Служба Божа
Нічні чування.
 
 
 
Впродовж всіх днів є можливість приступити до Святої сповіді та Святого Причастя.  (Будуть присутні всі бажаючі священнослужителі різних конфесій із різних регіонів, в тому числі із-за кордону)
 
Розміщення та проживання для гостей у власних наметах на території розгорнутого наметового містечка. (окремо дівчата, окремо хлопці, та сім'ї)
Харчування учасників триразове - у жіночому монастирі безкоштовно (за кошти жертводавців та прихожан), та для інших гостей Джублика у трапезній монастиря (платно).

Реєстрація:  Для можливості приймання участі у цьому заході, особливо при потребі в розміщенні, або участі у концерті із своєю програмою, необхідна попередня заявка на участь, в якій вказати кількість людей, кількість наметів (для хлопців, дівчат, сімей) та регіон, звідки прибудуть.
Телефонувати за телефоном диспетчера курортів 050 540 20 47 (цілодобово)  або бронювати місце безпосередньо в електронній книзі поселеня системи ІРС "ДКЗ"

Електронна книга поселення
монастир " у Джублику "
Для переходу клікніть на картинку