Не вбивай мене, мамо
Діти Джублика готують благодійний тур проти вбивства ненароджених дітей.
Для початку пропонуємо переглянути кілька фільмів та інших матеріалів на Ваш роздум.
Не забуваймо, що кожні 5-6 секунд у світі проводиться аборт, і гине ненароджена людина...
Не будьмо байдужими до трагедії людства у сьогодення...
5 жовтня.
Сьогодні почалося моє життя. Мої батьки ще цього не знають, але я вже є. Я дівчинка. У мене будуть світле волосся і блакитні очі. Вже все визначено, навіть те, що я любитиму квіти.
19 жовтня.
Дехто говорить, що я ще не справжня людина, що тільки моя мама існує. Але я справжня людина, так само як маленька крихта хліба - все ж таки справжній хліб. Моя мама є. І я є.
23 жовтня.
Мій рот вже відкривається. Тільки подумайте, десь через рік я сміятимуся, а потім і говорити. Я знаю, що моїм першим словом буде - МАМА.
25 жовтня.
Сьогодні моє серце почало битися абсолютно само. З цих пір воно спокійно битиметься все моє життя, ніколи не зупиняючись для відпочинку.
2 листопада.
Я зростаю помалу щодня. Мої руки і ноги починають приймати форму. Але мені доведеться ще довго чекати, перш ніж ці маленькі ніжки піднімуть мене, щоб я змогла дотягнутися до маминих рук, перш ніж ці маленькі ручки зможуть збирати квіти і обіймати тата.
12 листопада.
На моїх руках починають формуватися крихітні пальчики. Смішно, які вони маленькі! я зможу гладити ними мамине волосся.
20 листопада.
Тільки сьогодні лікар сказав моїй мамі, що я живу тут, під її серцем. Ах, як вона, напевно, щаслива! Ти щаслива, мамо?
23 листопада.
Мої мама і тато, напевно, думають, як мене назвати. Але вони навіть не знають, що я - маленька дівчинка.
10 грудня.
У мене росте волосся. Воно гладеньке, світле і блискуче. Цікаво, яке волосся у моєї мами?
13 грудня.
Я вже трохи можу бачити. Навколо мене темно. Коли мама принесе мене на світ, він буде повний сонячного світла і квітів. Але чого я хочу більше всього - це побачити свою маму. Яка ти, мамо?
24 грудня.
Цікаво, моя мама чує тихий стукіт мого серця? Деякі діти приходять в світ хворими. Але моє серце сильне і здорове. Воно б'ється так рівно: тук-тук, тук-тук. У тебе буде здорова дочка, мамо!
28 грудня.
Сьогодні моя мама убила мене.
Я так і не побачу тебе, мамо...
(автор невідомий)
Простіть мене, убиті мною діти…
Ви так хотіли в цьому світі жити,
Мої нещасні, вбиті мною діти.
Чим ліпша я за Понтія Пилата –
Жорстока ваша вбивця, ваша мати?
Беззахисні, безгрішні і безвинні,
Скалічені в утробі, в середині,
Чим ви переді мною провинились,
Що через мене в світ не народились?
Мої скалічені, рідненькі діти!
Мене ж колись також могли убити,
Та матінка велику душу мала,
Вона життя мені подарувала.
А я така невдячна, малодушна…
Мовляв, для вас пора була неслушна.
Все виправдань за вас собі шукала
І на прощення Господа чекала.
Знайшлось би місце вам у цьому світі,
Розтоптані, ще не розквітлі квіти.
Я Матір Божу день і ніч благаю,
Аби вона забрала вас до раю,
Щоб ваші душі там могли радіти…
Простіть мене, убиті мною діти.
28 лютого 2010 р
Якщо це було не надто переконливо,
то спробуйте "заглянути" на процес "безобідного" так званого "штучного переривання вагітності"
Але попереджуємо!
фільм важкий для перегляду,
тому дітям віком до 16 років переглядати не рекомендуємо.
Рекомендуємо також прочитати наступну статтю:
І все ж, що таке аборт?… Почнемо із самого очевидного - з абортів на пізніх термінах, які ще зовсім недавно прийнято було називати штучними пологами. Термінологічна заміна дуже навіть зрозуміла. По-перше, аборт у сприйнятті більшості людей - рядова подія. І по-друге, пологи асоціюються з народженням, а значить, налаштовують на життя. Штучні пологи і лікарю, і матері психологічно набагато складніше завершити вбивством, ніж аборт. І все ж, як не називай, факт дітовбивства в даному випадку незаперечний. Приблизно з 16 тижнів дитина починає помітно ворушитися. При всьому бажанні, вже неможливо заперечувати, що він живий. Ще зовсім недавно на штучні пологи наважувалися тільки в тих випадках, коли виникала серйозна загроза для життя жінки. У медицині це так і називається: «за життєвими показниками».
Але в 1988 р. - ще за радянської влади - з'явилася «Інструкція про порядок вирішення операції штучного переривання вагітності за немедичними показаннями». Цілком сформованих немовлят дозволили вбивати на певних умовах. Ось вони: «Смерть чоловіка під час вагітності дружини, перебування жінки або її чоловіка в місцях позбавлення волі, позбавлення прав материнства, багатодітність (кількість дітей понад п'яти), розлучення під час вагітності, інвалідність у дитини». Таким чином, було зроблено ще один крок до «цивілізованого суспільства». На одній чаші ваг опинилося дитяче життя, а на іншій - ні, вже не життя та здоров'я матері, а її комфорт. Суспільство це проковтнуло, не помітивши.
Далі - більше. У 1996 р. тодішній прем'єр Черномирдін, головним звірством якого прийнято вважати вбивство ведмедиці з двома ведмежатами, видає розпорядження розширити перелік умов, що дозволяють вагітній жінці позбавляти дитину життя. Тепер це може зробити мати трьох дітей (зауважте, вже не п'яти, а трьох), безробітна або має безробітного чоловіка, жінка, у якої проблеми з житлом, і т.п. Всього 13 пунктів ...
А тепер трохи конкретики. Адже мало у кого за словами «пізній аборт» стоять реальні картини. Цитуємо: «Пізній аборт проводиться на 5-6-му місяці вагітності, а іноді й пізніше. За допомогою ультразвукового приладу лікар знаходить ніжку немовляти і хватає її щипцями. Тягне за ніжку, і таким чином витягує майже всю дитинку назовні. У родових шляхах залишається тільки голівка (поки ще живого немовляти, - Прим. Авт.) Потім абортмахер протикає дитячий череп ножицями і розсовує їх, розширюючи пророблений отвір». Цитувати далі вважаємо зайвим…
За цією схемою дітовбивство відбувається в тих випадках, коли з мозку дитини готуються препарати для так званої фетальної терапії. У Росії цим займається, зокрема, Науковий центр акушерства та гінекології (директор - проф. Г. Сухих). Співдружність в даній області з зарубіжними партнерами називається «Міжнародним інститутом біологічної медицини». Причому привертають увагу дві обставини: по-перше, для препаратів, які виготовляються з ненароджених немовлят, потрібні здорові мати і дитина (тобто пізній аборт за медичними показниками тут не годиться), а по-друге, мозкова тканина повинна бути « свіжою», а тому її беруть у ЖИВОГО дитятка.
Всі способи дітовбивства, цинічно прикриті медичною термінологією, ми описувати не будемо. Згадаймо лише свідчення депутата Держдуми 2-го скликання доктора медичних наук Шарапова, що прозвучало в телепередачі «Парламентський час» у 1998 році. Депутат Шарапов розповів, що в деяких лікарнях, де проводяться пізні аборти, дитинку, якщо вона народилася живою, топлять у відрі з водою. А десь, за свідченнями інших лікарів, голеньке немовля просто залишають на підвіконні, і воно швидко гине від переохолодження.
У застійні роки десятки мільйонів телеглядачок ридали, коли в «Сімнадцяти миттєвостях весни» у розвідниці відібрали новонародженого і розгорнули пелюшки, пригрозивши, що, якщо вона не заговорить, дитина загине. А тепер хтось з дочок цих телеглядачок робить те ж саме по своїй волі із власними дітками...
І знаєте, що говорять на виправдання? «Число таких абортів, на пізніх термінах, не перевищує 3% від загального їх числа», - каже директор Республіканського центру репродукції людини А. Акопян, дуже незадоволений тим, що знаходяться люди, що вимагають заборони пізніх абортів. Мовляв, чи варто піднімати галас через таку дрібницю?
Логіка, вже вибачте за мимовільну гру слів, убивча. Все так само як сказати: «Хіба це злочин? Всього трьох порішив. Велика біда!» Щоправда, пан Акопян завбачливо не перевів маленькі відсотки в абсолютні числа. Доведеться зробити це за нього. За офіційними даними (дуже заниженими), у нас робиться близько 3 млн. абортів в рік. 3% - це 90 тисяч дітей. А всього народжується близько мільйона. Отже, «всього» десяту частину зароджуваного дитячого населення щорічно знищують пізніми абортами. Щоправда, в останні два роки медичні начальники почали говорити про те, що список соціальних показань треба б звузити, але далі в'ялих розмов справа не йде.
Але все-таки найголовніше - це бажання людей бути обдуреними, переконати себе в тому, що вони не роблять нічого страшного. Просто усувають прикрі обставини, що прийшлися не на часі і не до місця. І тому вигідно вірити міфам, вважаючи себе сучасними, цивілізованими людьми на відміну від якихось там релігійних мракобісів.
Однак саме релігійні уявлення про аборт як про гріх дітовбивства повністю підтверджені новітніми висновками науки.
Між 18-м і 25-м днем від дня зачаття (3-4 тижня вагітності) у дитини починає битися серце. До 20-го дня формуються основи нервової системи. Після п'яти з половиною тижнів дитина рухає голівкою, а в шість тижнів - і всім тілом, подібно до вже народженої дитини. Але жінка відчує ці рухи набагато пізніше, на 16-20-му тижні. В 43 дні вже можна зняти енцефалограму мозку. У 9-10 тижнів вагітності маля вже рухає очними яблуками, ковтає, ворушить язичком, гикає, спить і спить. На 11-му тижні - смокче великий палець, реагує на звуки, зовнішній шум може його розбудити. До 11-12 тижнів з'являються нігті, до 16 тижня - вії. З 12-го тижня вагітності у дитини функціонують всі системи організму.
Американський лікар Бернард Натанзон зробив 60 тисяч (!) абортів. Але в якийсь момент задумався, чи так вже нешкідливі його дії. І вирішив провести дослідження з допомогою ультразвуку, ембріоноскопіі, радіобіології та ін. Після скрупульозних досліджень Натанзон заявив: «Той факт, що ембріон є окрема людська істота з усіма своїми особливими особистими характеристиками, сьогодні не викликає сумнівів». Щоб підтвердити свої висновки, Натанзон вдався до ультразвукової кінозйомки аборту тримісячного (12-тижневого) ембріона. Фільм, названий ним «Безмовний крик», http://www.noabort.net/silent-scream наочно продемонстрував, що дитина в утробі матері передчуває свою загибель. І коли до неї наближається абортивний інструмент, її серцебиття частішає з 140 до 200 ударів на хвилину. Вона починає рухатися швидше і тривожніше. І широко відкриває рот, ніби беззвучно кричить. Цей фільм, який було показано кілька років тому по телебаченню США, потряс американців, і багато людей (у тому числі лікарі) стали переконаними противниками абортів. Наведемо лише кілька цифр. У 1975 р. 80% американських гінекологів робили аборти. У 1994 р. таких залишилося 20%. Більше 70% американських федеральних суддів зараз виступають проти абортів.
Коли поборників «права на вільний вибір» зовсім приперли до стінки, вони пускають в хід свій останній аргумент. «Заборони, - кажуть вони, - призведуть тільки до збільшення числа абортів. Притому вони будуть кримінальними, а це зростання материнської смертності, яка і без того у нас велика». Правда, абсолютних чисел знову ж таки, як і у випадку з пізніми абортами, вважають за краще не називати. І недарма ж материнська смертність від кримінальних абортів складає близько 250 чоловік на рік. На всю країну! Порівняйте це з трьома мільйонами абортованих немовлят.
Існує дуже наочний приклад, який радянська історія ніби спеціально для нас припасла. Коли в 1955 р. аборти після 25-літньої заборони знову дозволили, їхня кількість за рік (тобто в 1956 р.) збільшилася на 1,5 млн. Так-так, все з точністю до навпаки! Саме легалізація абортів призвела до їх стрімкого росту.
Тепер про наслідки масових абортів для суспільства. Теоретики фемінізму люблять називати сексуальну революцію єдиною безкровною революцією в історії. Проте аборти в XX столітті забрали сотні мільйонів життів. У нашій країні важко знайти родину, яка хоча б раз не вдавалася до аборту. Вдумайтесь тільки: люди будують сімейне благополуччя на крові своїх дітей! Такий фундамент спотворює всю громадську будівлю. Сім'ї розпадаються. Недарма кількість розлучень в країнах Заходу почала катастрофічно рости наприкінці 60-х - початку 70-х років. Саме тоді там легалізували аборт. У країнах же, де аборти не допускаються і до цього дня, розлучень значно менше. У Росії, за даними опитувань, більше 90% сімей, що розпалися, мали у своєму «анамнезі» (так у медицині називають історію хвороби) аборт. І це зрозуміло. Навіть тоді, коли люди не вважають аборт дітовбивством, вони починають відчувати несвідомо ворожість один до одного, все так само, як співучасники злочину. Щось надломлюється в їх союзі, і дуже часто цю поломку не можна полагодити ніякими зусиллями. Дружина не може пробачити того, що сталося чоловікові, чоловік - дружині ...
Сучасні люди впевнені, що сьогоднішня цивілізована людина і цивілізація в цілому набагато гуманніші, ніж були, скажімо, 150-200 років тому. Історія представляється їм суцільною низкою воєн та інших кривавих потрясінь. Але 150-200 років тому далеко не кожна людина здійснювала за все своє життя навіть одне вбивство. Що ж до військових кампаній, то в них брала участь мала частка чоловічого населення. Переважна більшість селян продовжували орати і сіяти. Ну а жінки-вбивці і взагалі були неймовірною рідкістю. Такі випадки буквально потрясали суспільство. Потрясали настільки, що найвідоміші письменники вважали їх гідними художнього відображення. Згадаймо Лесковську «Леді Макбет Мценського повіту». Образ жінки того часу був невіддільний від образу матері і відповідно несумісний з егоїзмом, агресією, прагненням до особистого комфорту за рахунок дітей.
Офіційний дозвіл абортів завдав нищівного удару по образу жінки-матері. Крім тої, що дає життя, вона стала і тою, що несе смерть. І це не могло не позначитися на її світосприйнятті.
Щоб вбивати власних дітей, жінки повинні були обрости товстенною бронею егоїзму, яка змогла б заглушити не тільки голос сумління, а й материнський інстинкт. Так егоїзм з індивідуальної негативної властивості став поступово оформлятися в позитивну загальну ідеологію. Причому кожне наступне покоління, орієнтуючись на матір як на зразок, виростало більш егоїстичним, ніж попереднє.
І на сьогоднішній день егоїзм так утвердився в нашому житті, що аборт нікого не обурює і тому не потребує виправдань. Все так вивернулася навиворіт, що виправдовувати доводиться багатодітність. І як егоїзм швидше сприймається бажання бути матір'ю. «Народили, а тепер пільги їм подавай ... Держава не гумова, - такі невдоволені репліки, на жаль, нині не рідкість. - Мабуть, коли народжувала, нікого не питала. А тепер, бачите, їй допомога знадобилася. ТІЛЬКИ ПРО СЕБЕ ДУМАЮТЬ».
Було б дивно, якби люди, які з легкістю пішли на вбивство своїх дітей, потім турбувалися про чужих. Саме тому, як нам здається, до кінця XX століття дитинство лишилось статусу недоторканності. Під просторікування про права дитини в світі стрімко наростає вал насильства над дітьми, залучення малолітніх в проституцію і порнобізнес, торгівля дітьми для пересадки органів, втягування у війну 7-9-річних хлопчиків. Кого зараз жахне злочин «леді Макбет Мценського повіту», що задушила подушкою малолітнього племінника свого чоловіка? Нещодавно в газетах написали про жінку, заміжню, що працює, матір двох дітей, яка народила ще двох (близнюків) і кинула їх в «очко» привокзальної вбиральні. Немовлят дивом вдалося врятувати. Коли про це повідомили батьків, батько зрадів. Мати ж ні найменшої радості не виявила ...
А ми весь час когось звинувачуємо, проклинаєм, вимагаємо кращого життя, запитуємо: за що, чому, хто винен в нашій нещасній долі?
Ірина МЕДВЕДЄВА, Тетяна Шишова
12.03.2001
відтак, перегляньте фільм, про який йшлося у статі.
Фільм який потряс Америку...:
та прослухати пісню у виконанні "Дітей Джублика"
"Не вбивай мене, мамо..."
Опусти сокиру, мамо, не рубай (3 р)
Ти свою надію не вбивай (3 р)
я дихання, я пушинка, я роса (3 р).
Я твоя журба і радість і сльоза (3 р).
Приспів:
Мамо, не вбивай(3 р)
Ти свою надію не вбивай,
Ти солодку мрію не вбивай,
Сивину твою погладжу у ночі (3 р)
І в пригоді може стану у житті (3 р)
На твої страждання відізвусь (3 р)
і за тебе мамо помолюсь (3 р).
Опусти сокиру, мамо, не рубай
Ти свою надію не вбивай.
Я знаю, осуджувати здатні ті що можуть вчинити гірше. Проте, якщо зараз хтось перед цим вибором - залишіть дитину. Навіть якщо від неї відмовився тато
Вона вже має право на власне життя.
Я думаю, прочитавши цей щоденник, продивившись ці фільми, прослухавши пісні і прочитавши вірші, Ви зможете відговорити того, хто ще не наважився на цей крок!
Цим врятуєте одне невинне життя - одне дитя Боже.
Ці та інші подібні матеріали надаються для розповсюдження із некомерційною метою безкоштовно.
Будемо вдячні за посилання на цей сайт.