Неділя
16.06.2024
20:31
weather.in.ua - погода в Україні - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
 

Категорії розділу
До початку залишилося
Пошук
Наше опитування
Чи вартує цей сайт Вашої допомоги
Всього відповідей: 150
Друзі сайту Джублика

ЄВАНГЕЛІЄ
3D інтерактивна книга

ВІЧНА ВЕРВИЧКА
безперервна спільна молитва

Колядує Україна

Санаторій ШАЯН, ШАЯН МРЦ

Туристичний рафтинг
"По ТИСІ разом"

Волонтерська видавнича група

Християнський календар

Молитва - могутній засіб спасіння!

Ukrainian Catholic - Traditionalist

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[29.01.2003][Вервиця у Джублику]
Вервиця у Джублику (0)
[22.08.2003][інтернет ресурси]
С небес на землю (1)
[24.08.2003][інтернет ресурси]
«Коли ми в школі, Матінка Божа сидить за вільною партою» (0)
 


Джублик в Закарпатті

« 1 2 ... 7 8 9 10 11 »
Молитва до нерукотворного образа Божого Милосердя
  О, Милосердний Боже, будь прославлений у Своєму нерукотворному образі, який Ти дав нам, недостойним дітям Твоїм.
   Коли лукавий намагався зруйнувати образ Твого безмежного Милосердя, Ти дав нам доказ Своєї всеперемагаючої любові. І, немов би воскреснувши, Ти відобразив Своє Пресвяте обличчя на уламкові скла.
   Ми щиро дякуємо Тобі за Твою безмежну доброту до нас і просимо Тебе, дай нам мудрості і любові, щоб ми ніколи не зневажали Твоє Милосердя. Навчи нас шанувати Тебе і цілковито покладатися на Твою Любов, яка не хоче смерті грішника, але щоби він навернувся і жив.
   Ми щиро жаліємо за всі наші гріхи і від сьогоднішнього дня хочемо жити тільки з Тобою, з Твоїм безмежним Милосердям.  Амінь.
Переглядів: 1242 | Дата: 10.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

7 квітня 2010 року, у день Благовіщення, відбулося посвячення місця розбудови нового Храму Різдва Христового в урочищі Джублик. Цей 50-ти метровий Храм, за проектом мукачівського скульптора та художника Петра Матла (автора всіх дерев'яних та мармурових скульптур, розміщених на місці появи Пресвятої Родини у Джублику) має стати центральною спорудою грандіозного за розмірами та задумами комплексу.
Детальніше про це та про Святе місце Закарпаття на офіційному сайті Джублика.
Переглядів: 1012 | Дата: 05.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (1)

Хресна дорога ненародженої дитини. 
    «Призначено людині раз народитися і раз померти. Я ще не народився, а вже зазнав смерті. Різні є хресні дороги, над якими роздумують люди, бо вони з’єднані з Тобою, Христе, знаходять роздуми для свого земного життя, яке через випробовування веде їх до смерті. Зі мною, з мільйонами мені подібних, через нашу спільну долю все інакше. Наше життя закінчилося там, де й почалося – в лоні матері. Христе! Передвічний Сину Отця, будь зі мною на моїй Хресній дорозі, хоч такій короткій, але страшній, і навчи пробачати тим найріднішим – моїм батькам.»
   На сайті "Джублика" розпочато ці розважання, як покута за чи ненайбільший гріх людства, який все більше поширується серед людей а відтак стає чи не головним признаком і причиною повного відходу від Бога.
Хай не залишеться Ваше серце байдужими до цього, а ні Ви, а ні близькі чи знайомі Вам люди...
Ці розважання проводимо за спасіння душ ненароджених дітей та їх нерозумних батьків. 
Переглядів: 1273 | Дата: 02.03.2010 | Рейтинг: 4.8/5 | Коментарі (0)

Розпочато розміщення у розділі сайту Джублика "Молитви Джубилка" розважаннь на кожен день Великого посту, щоб разом із вами, шановний читачу, якомога гідніше пройти той тернистий шлях, який заради нашого з вами спасіння пройшов до Гологофи  Ісус. 

Дорогий читачу, найкориснішим зі всіх є розважання про муки Христові бо воно промовляє до нашої душі найвимовніше і торкається її найсильніше. Святі угодники Божі віддавали розважанню муки Хритса Спаса, і звідси походить, що християнська релігія представляє, звичайно, Святих з хрестом у руках. .... (читати далі...)

 
 
Переглядів: 1337 | Дата: 15.02.2010 | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (0)

Христос раждається! Славіме Єго!

Літургійний рік, який проживаємо разом із Церквою, служить нам, передусім, для того, аби вдивлятися глибше у Тайну спасіння, яку Господь здійснив заради нас. Празник Різдва Христового в цьому вимірі має особливе місце. Бог народжується як людина. Розпочинається кенозис (приниження) Христа, який закінчується на хресті та покладенням у гробі. Саме тому наша старовинна іконографія зображає новонародженого Ісуса покладеним у труні і сповитим погребальними пеленами. Приниження Бога і його відкинення принесло спасіння нашому світу. Цей вислів є важливим і закликає нас до певних роздумів. Особливо, коли задумуємося над родиною і стосунками, які в ній існують.
Сьогодні все чіткіше можна побачити, що майбутнє нашої Церкви, нашого народу, нашої країни та взагалі цілого людства проходять через відновлення родини і, насамперед, християнської родини. Коли розпадається родина – розпадається все. Ми є свідками великої кількості розлучень подружніх пар, які відбуваються переважно тому, що шукається краще і ліпше життя. І, шукаючи «кращого життя» у цьому світі, багато разів стається так, що людина його втрачає зовсім. Як зробити, аби пошуки цього кращого життя не закінчувалися у розчаруванні? Як зробити, аби родини були стабільнішими? Відповіддю на ці питання мож ... Читати далі »
Переглядів: 1133 | Дата: 02.01.2010 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

Широко відомий, один із кращих хорів Європи "Мукачівський хор хлопчиків та юнаків" під керівництвом Володимира Волонтиря із широкою Різдвяною програмою вирушив сьогодні із м. Мукачево на прославу Новонародженого Бога і нашої України по храмах та церквах Європи. ... Читати далі »
Переглядів: 1352 | Дата: 25.12.2009 | Рейтинг: 4.0/3 | Коментарі (3)

Запрошуємо Вас до нашого кінозалу від "ДКЗ" для перегляду фільмів про Джублик. ... Читати далі »

Переглядів: 1389 | Дата: 11.12.2009 | Рейтинг: 1.0/1 | Коментарі (0)

Запущено новий модуль сайту - Електронний магазин Джублика.
Відтепер з його допомогою можете замовити та одержати те, що створено у Джублику. А так як кошти одержані із реалізації товарів в електронному магазині будуть спрямовані на розбудову Храму Різдва Христового, (оригінальний проект та макет якого буде найближчим часом оприлюднено на нашому сайті вперше), кожен з нас зможе таким чином долучитися до його будівництва.
Тож хай все що робимо поширить славу Божу.
Переглядів: 1311 | Дата: 17.11.2009 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

Від тепер на Ваші прохання про молитву за когось, під час щоденної відправи Служби Божої молитимуться монахи чоловічого та жіночого монастирів, заснованих тут та прихожани і паломники святого місця Джублика.
Про стан їх виконання, а також про те хто саме це здійснював буде повідомлено на тій же ж сторінці календаря подій у Джубликудетальніше тут 
Переглядів: 1467 | Дата: 15.11.2009 | Рейтинг: 4.5/4 | Коментарі (5)

Дивним способом закінчився варварський вчинок невідомого чолов'яги, який два тижні тому посеред ночі важким металевим підсвічником, що  стояв поруч, із грубою лайкою та прокльонами на устах трощив центральний образ Джублицької каплиці.
Кілька днів тому із реставраційної майстерні, куди було відвезено його для ремонту,  повідомили про те, що на одному із  уцілілих уламків скла  появилося чітке відображення обличчя Ісуса із піднятою догори рукою...

Не інакше як подарунком неба в переддень об'яви Богородиці сприйняли цей новий нерукотворний образ вірники та паломники святого місця в Джублику.

Від сьогодні цей "кусок скла" із ликом Ісуса буде на доступному для всіх місці...   


Прослухати проповідь виголошену з цієї нагоди
... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 8138 | Дата: 26.10.2009 | Рейтинг: 4.7/10 | Коментарі (10)

Головна » Архів новин