Понеділок
18.11.2019
00:36
weather.in.ua - погода в Україні - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
 

Категорії розділу
Служба Божа у Джублику [1]
Слубжба Божа, яку відправляють щодня у Джублику
Духвоне слово з Джублика [36]
Проповіді о. Атанасія Чийпеш та інших отців, які служать у Джублику.
Розважання на 40 днів Великого посту [42]
Розважання про муки Христові, які промовляють до нашої душі і торкаються її найсильніше і найвимовніше.
Вервиця у Джублику [7]
Вервиця, яку просила Богородиця молотися у Джублику
Хресна дорога з Джублика [2]
тексти (сценарії) Хресних доріг із Джублика
Інши молитви [6]
Молитви на інші потреби які моляться у Джублику
До початку залишилося
Пошук
Наше опитування
Чи вартує цей сайт Вашої допомоги
Всього відповідей: 145
Друзі сайту Джублика

ЄВАНГЕЛІЄ
3D інтерактивна книга

ВІЧНА ВЕРВИЧКА
безперервна спільна молитва

Колядує Україна

Санаторій ШАЯН, ШАЯН МРЦ

Туристичний рафтинг
"По ТИСІ разом"

Волонтерська видавнича група

Християнський календар

Молитва - могутній засіб спасіння!

Ukrainian Catholic - Traditionalist

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Джублик в Закарпатті

Каталог статей

Головна » Статті » Молитви у Джублику » Розважання на 40 днів Великого посту

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТИЙ ДЕНЬ
Впродовж розважань звучить пісня у виконанні "Дітей Джублика"
"О розп'ята Любове свята"

Христос розп'ятий терпить на тілі.
стація ДВАНАДЦЯТА
 
   Уяви собі Господа Ісуса, розп'ятого між двома розбійника. Лицем звернений Він до нас. Під хрестом стоїть Найсвятіша Мати, святий Іван Євангеліст, свята Марія Магдалина та інші побожні невісти. Далі стоять неподалік Христа вояки, архієреї та інші різні люди.
   Найбільше Ісус терпить спрагу. Страшний вогонь палить Його із середини. А це все через втрату крові. Відомо, що поранені на полі бою, коли з них багато стекло крові, перед усім просять хоч трохи води.. А з Ісуса Христа стільки стекло крові і тепер безупинно тече з Його ран. Вже майже зовсім нема в Ньому крові. То ж що за біль мусів терпіти! Яка нечувано тяжка Його мука! А тепер застановися, чи були, та чи є такі твої терпіння. Ісус Христос висить на хресті…
   Цілий тягар Його тіла спочиває на трьох цвяхах. А ні поворухнутися руками, ні ногами, бо рани від цвяхів роздираються. А як у такому страшному болю мусить порухатися. І так до важких болів стають нові, ще важчі. А ще додавав болю і терновий вінець на голові, бо на який бік лише порухав головою, кільці відновлювали рани. А кожна рана збільшує терпіння. О, Царю мучеників! Нехай Твої страшні терпіння зцілюють мою нетерпеливість! Ісус Христос висів три години на хресті, від третьої до шостої з полудня. Організм чоловіка, коли є здоровий, менше відчуває болі, бо має більше відштовхуючої сили. Однак організм Господа Ісуса був зовсім знищений. Ті терпіння Господа Ісуса знищили ніжність Його тіла. А з Його терпінням інше людське терпіння не може порівнятися.
   Не дивно, отже, що Ісус Христос каже устами пророка до нас: «Ви всі, що йдете дорогою, гляньте і придивіться, чи є такий біль, як Мій біль». Ці руки зносить Ісус Христос якнайспокійніше. Не скаржиться на них, ні на кого не нарікає. А тим дає нам приклад, як поступати в терпіннях, що з Божого допусту на нас приходять. І ми повинні зносити їх терпеливо і просити Бога про допомогу. А якщо хочемо потіхи в тих терпіннях, то маємо їх шукати лише в Ісуса Христа. Він є джерелом всякої потіхи. Якби ми часто пригадували страшні муки христові, то зовсім інакше б зносили ті малі терпіння, як наприклад біль зубів, голови. О, як же інакше ми б заховувалися в довгій та важкій недузі, якби ми тоді дивилися на розп'ятого Христа. В кожній прикрості, в кожнім терпінні, в кожній слабкості ми повинні казати: « Ісус Христос, хоча був невинний, набагато більше терпів від мене, то і я буду радо терпіти. Ісусе, дай мені ласку терпеливості.
 
   Постановлення: Буду прости терпеливості в недузі.
   Приклад: Перський цар Хозрой завоював чимало країн. Між ними здобув також і Єрусалим. Якось зайшов він до тої церкви, що на місці розп'яття Христового вибудувала свята Єлена. Сере інших дорогоцінностей забрав із цієї церкви також і дерево хреста Господьнього. Дуже побожний Константинопольський цар Іраклій багато моловся і постився для того, щоб міг відібрати від ворога святе дерево. Та й Господь Бог допоміг йому у цьому святому ділі. Він відібрав від Хозроя святе дерево. Тоді одягнувся урочисто по царськи і хотів віднести дерево до церкви. Але ні кроку не міг зробити. Лише тоді, як скинув із себе царський одяг і вбрався у жебрачий, тоді без перепони заніс хрест Христовий до церкви.
Категорія: Розважання на 40 днів Великого посту | Додав: sanator (24.03.2010)
Переглядів: 1019 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 1
1  
Буду просити терпеливості в недузі.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]