Понеділок
21.10.2019
12:29
weather.in.ua - погода в Україні - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
 

Категорії розділу
Служба Божа у Джублику [1]
Слубжба Божа, яку відправляють щодня у Джублику
Духвоне слово з Джублика [36]
Проповіді о. Атанасія Чийпеш та інших отців, які служать у Джублику.
Розважання на 40 днів Великого посту [42]
Розважання про муки Христові, які промовляють до нашої душі і торкаються її найсильніше і найвимовніше.
Вервиця у Джублику [7]
Вервиця, яку просила Богородиця молотися у Джублику
Хресна дорога з Джублика [2]
тексти (сценарії) Хресних доріг із Джублика
Інши молитви [6]
Молитви на інші потреби які моляться у Джублику
До початку залишилося
Пошук
Наше опитування
Чи потрібен цей сайт ?
Всього відповідей: 901
Друзі сайту Джублика

ЄВАНГЕЛІЄ
3D інтерактивна книга

ВІЧНА ВЕРВИЧКА
безперервна спільна молитва

Колядує Україна

Санаторій ШАЯН, ШАЯН МРЦ

Туристичний рафтинг
"По ТИСІ разом"

Волонтерська видавнича група

Християнський календар

Молитва - могутній засіб спасіння!

Ukrainian Catholic - Traditionalist

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Джублик в Закарпатті

Каталог статей

Головна » Статті » Молитви у Джублику » Розважання на 40 днів Великого посту

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТІЙ ДЕНЬ
Впродовж розважань звучить пісня у виконанні "Дітей Джублика"
"О розп'ята Любове свята"

Пилат засуджує Ісуса на хресну смерть. 
 
Стація ПЕРША
 
   До останньої хвилини Пилат мав Ісуса за невинного. Тому дуже хотів Ісуса звільнити. Але при тому боявся юдеїв. А юдеї все ж домагалися смерті Ісуса. «Сказав їм Пилати: Що ж він злого зробив?
   Вони ж ще дужче кричали, кажучи: Нехай буде розп'ятий. Коли ж Пилат побачив, що нічого не допоможе, а заколот збільшується, взяв води і вмив руки перед народом, кажучи: Я не винен у крові цього праведника, ви бачите. А увесь народ сказав у відповідь: Кров Його на нас і наших дітях. Тоді випустив їм Вараву, а Ісуса, бичувавши, видав їм, щоб Його розп’яли» (Мт. 23,23-27)
   Застановися трохи над вчинком Пилата. Він надто переконаний у невинності Ісуса, захищає Його перед юдеями, заступається за Нього. Видно, має добре серце. А помимо того, таки засуджує Ісуса на смерть. Віддає Його юдеям, щоб розіп’яли. Попри його добре серце, слабка в нього воля. Він боїться юдеїв, і з тої боязні підкорюється їх злобі. Пилат є вірним образом дуже багатьох людей. Бо є багато людей, що хотіли б бути добрими. Вони дуже гарно говорять про християнські чесноти, самі ж одначе грішать, їхня воля слабка, нездатна противитися спокусі. А може, й ти до таких належиш? Якби так було, то попроси Ісуса Христа, щоб дав тобі ласку навернутися бо стан такої людини дуже злий. «Бо не ті праведні перед Богом, що слухають закону, ті, що заховують закон, будуть виправдані» (Рим. 2,13).
   Злобний Пилат думав, що коли вмиє руки водою, то тим заслониться перед судом справедливого Бога. Скільки ж є таких людей, що не йдуть за голосом свого сумління. Совість каже іти їм правою дорогою, хоча би мали через те й життя втратити, а вони не слухають. Вони з легким серцем допускаються тяжких гріхів, а грижу совісті заглушують забавами та розкошами, веселощами. А перед людьми викручуються зразковими чеснотами. І так дуже часто видають себе за чесних, а насправді є великими грішниками.
   Але перед Богом не скриються, не усправедливляться. Бог бачить і найскрутніші закутки їх сердець.
   А тепер придивися до тих злісних юдеїв, їх злоба так засліпила, що і самі добровільно стягають на себе Божу помсту і Божу кару. Самі себе осуджують. «Кров Його на нас, і наших дітях». Та й справді, Пресвята Кров Христова невинно пролита, страшно затяжіла над євреями і тяжить над їхніми дітьми. Святі ангели мусіли затремтіти від того, ціле небо мусіло застогнати на такий бунт вибраного народу проти самого Бога. Ой, яка тяжка чекає їх кара.
   А Ісус Христос що каже на це? Він мовчить, але Його найсвятіше серце болить над тою несправедливістю та злобою, що кличе до неба на помсту. Він, невинний, жертвується за мене грішника. Пан віддається на муки за невільника, Творець за створіння.
   Ой Господи Ісусе Христе, це я своїми гріхами заслужив на осуд. А щоб я був вільний від цього вічного засуду, Ти приймаєш на себе засуд смерті. Щоб я жив вічно, Ти хочеш умерти. Чим же Тобі за це віддячуся?
 
   Постановлення: Із вдячності до Господа Ісуса, засудженого на смерть, не буду ніколи нікого засуджувати.
   Приклад: Злочин, якого допустилися юдеї в особі Ісуса Христа, був страшно покараний. Майже 40 років Єрусалим очолював римський вождь Тит. А було це на юдейський Великдень, де було зібрано близько трьох мільйонів людей. У місті настав нечуваний голод. Матері вбивали своїх власних дітей і їли. Різні сторонництва боролися зі собою. Доми й вулиці були наповнені трупами. Ніхто не грабив. Чимало юдеїв хотіло втекти, та римляни наказали розпинати їх на хрестах. І так було розп’ято 6000. Священики кидалися у вогонь, понад мільйон юдей було вбито, а місто – зруйновано. Майже мільйон дісталося до неволі. За один срібняк продавали по 30 юдеїв, здатних до праці. Тит поганин, дивлячись на те все, закликав: «Господь Бог знищив юдеїв і їхнє місто».
Категорія: Розважання на 40 днів Великого посту | Додав: sanator (11.03.2010)
Переглядів: 863 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1  
...є багато людей, що хотіли б бути добрими. Вони дуже гарно говорять про християнські чесноти, самі ж одначе грішать. sad ....але потрібно все таки дотримувати цієї мудрої постанови:"Із вдячності до Господа Ісуса, засудженого на смерть, не буду ніколи нікого засуджувати. " wink

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]