Середа
23.10.2019
00:00
weather.in.ua - погода в Україні - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
 

Категорії розділу
Служба Божа у Джублику [1]
Слубжба Божа, яку відправляють щодня у Джублику
Духвоне слово з Джублика [36]
Проповіді о. Атанасія Чийпеш та інших отців, які служать у Джублику.
Розважання на 40 днів Великого посту [42]
Розважання про муки Христові, які промовляють до нашої душі і торкаються її найсильніше і найвимовніше.
Вервиця у Джублику [7]
Вервиця, яку просила Богородиця молотися у Джублику
Хресна дорога з Джублика [2]
тексти (сценарії) Хресних доріг із Джублика
Інши молитви [6]
Молитви на інші потреби які моляться у Джублику
До початку залишилося
Пошук
Наше опитування
Чи потрібен цей сайт ?
Всього відповідей: 901
Друзі сайту Джублика

ЄВАНГЕЛІЄ
3D інтерактивна книга

ВІЧНА ВЕРВИЧКА
безперервна спільна молитва

Колядує Україна

Санаторій ШАЯН, ШАЯН МРЦ

Туристичний рафтинг
"По ТИСІ разом"

Волонтерська видавнича група

Християнський календар

Молитва - могутній засіб спасіння!

Ukrainian Catholic - Traditionalist

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Джублик в Закарпатті

Каталог статей

Головна » Статті » Молитви у Джублику » Розважання на 40 днів Великого посту

СІМНАДЦЯТИЙ ДЕНЬ
Радимо перед розважаннями прослухати пісню у виконанні "Дітей Джублика"
"О розп'ята Любове свята"Ісус Христос відісланий знову до Пилата.
 
   Святе Євангеліє каже, що Ірод відправив Ісуса Христа до Пилата: «І сталися приятелями Ірод і Пилат того дня, бо перед тим були собі неприятелями» (Лк. 23,12) Скільки ж і нині людей, що є неприятелями, але коли мова іде про боротьбу проти Христа, то тоді лише братаються. Пригадаємо собі новіші ліберальні сейми, там завжди і тепер єднаються найсвідоміші люди, щоб курувати разом тиранські лукаві права проти церкви.
   Зверни увагу далі, що каже святе Євангеліє: «А Пилат скликав архієреїв, князів та людей, і сказав до них: «Ви привели цього чоловіка, що ніби бунтує народ, а я запитав Його перед тим, і не знайшов в тому чоловікові жодної вини, в тому ви Його звинувачуєте. А ні навіть Ірод, бо я Його відправив до нього, і от нічого не зроблено Йому, що б заслугувало на смерть»(Лк. 23, 13-15).
   Тут насамперед впадає нам в очі слабкість Пилата. Він, коли переконався в невинності Ісуса Христа, повинен був строго покарати юдеїв за наклеп, як наказували розум і права, а тоді, як справедливий суддя, мав би виконати свій обов'язок. Не хотів висміяти юдеїв, і тому з політичних міркувань не пішов за совістю. І тепер є багато таких Пилатів у наших часах. З другого боку впадає нам в очі закам'янілість юдеїв. Не уступають, хоча бачать несправедливість. Винаходять на Господа Ісуса щораз нові, безпідставні, очорняючи, підлі скарги.
   Якби ж християни так міцно стали на захист своєї правди, як юдеї. Зжалься, Боже! Або їх не захищають, бо віддаються лінивій і вигідній безчинності, або в їхньому захисті не згоджуються і зневіряються. Дай нам, Господи Ісусе відвагу і витривалість в захисті християнської віри.
 
   Постановлення: Буду завжди захищати свою церкву.
   Приклад: Коли цар Константин Великий був ще поганином, ішов він з військом до Риму проти Максентія. Максентій хотів загарбати трон і осісти як цар у Римі. Цар Константин не хотів допустити цього. Тому вирушив проти Максентія з військом. Коли йшов проти нього, несподівано побачив на небі хрест з написом: «У цьому знаменні переможеш». Коли це побачив Константин, «… відразу наказав зробити хоругву з хрестом і написав на ній ті слова. І сталось чудо. Хоча його військо було слабке і нечисленне, він таки переміг свого супротивника. Коли мав такий виразний доказ Божества науки Хрестової, охрестився, і видав право, щоб для почесті Христового хреста нікого більше не розпинали на хресті, як це досі було звичаєм у Римлян, але щоб хрест був у всіх у найбільшій пошані.
Категорія: Розважання на 40 днів Великого посту | Додав: sanator (04.03.2010)
Переглядів: 829 | Коментарі: 1 | Теги: Дкз, Хресна дорога, Карпати, Закарпаття, Джублик, Діва Марія, християни | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Якби ж християни так міцно стали на захист своєї правди, як юдеї. Зжалься, Боже! Або їх не захищають, бо віддаються лінивій і вигідній безчинності, або в їхньому захисті не згоджуються і зневіряються. Дай нам, Господи Ісусе відвагу і витривалість в захисті християнської віри.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]