Субота
30.05.2020
20:05
weather.in.ua - погода в Україні - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
 

Категорії розділу
Служба Божа у Джублику [1]
Слубжба Божа, яку відправляють щодня у Джублику
Духвоне слово з Джублика [36]
Проповіді о. Атанасія Чийпеш та інших отців, які служать у Джублику.
Розважання на 40 днів Великого посту [42]
Розважання про муки Христові, які промовляють до нашої душі і торкаються її найсильніше і найвимовніше.
Вервиця у Джублику [7]
Вервиця, яку просила Богородиця молотися у Джублику
Хресна дорога з Джублика [2]
тексти (сценарії) Хресних доріг із Джублика
Інши молитви [6]
Молитви на інші потреби які моляться у Джублику
До початку залишилося
Пошук
Наше опитування
Чи вартує цей сайт Вашої допомоги
Всього відповідей: 146
Друзі сайту Джублика

ЄВАНГЕЛІЄ
3D інтерактивна книга

ВІЧНА ВЕРВИЧКА
безперервна спільна молитва

Колядує Україна

Санаторій ШАЯН, ШАЯН МРЦ

Туристичний рафтинг
"По ТИСІ разом"

Волонтерська видавнича група

Християнський календар

Молитва - могутній засіб спасіння!

Ukrainian Catholic - Traditionalist

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Джублик в Закарпатті

Каталог статей

Головна » Статті » Молитви у Джублику » Розважання на 40 днів Великого посту

ШІСТНАДЦЯТИЙ ДЕНЬ
Радимо перед розважаннями прослухати пісню у виконанні "Дітей Джублика"
"О розп'ята Любове свята"Ісус Христос у Ірода
 
   Пригадай собі, що коли пилат довідався, що Ісус Христос походить з Галілеї, хотів позбутися немилої справи. Тому відіслав Його до Ірода, котрий був царем Галілеї.
   Яка зневага до Господа Ісуса! Ірод - це чоловік дуже підлий, він жив на віру з жінкою свого брата. Св. Іван Хреститель кидав йому у вічі той його гидкий вчинок. Ірод наказав за те кинути св. Івана до в'язниці. І такий підлий чоловік мав тепер судити найневиннішого Богочоловіка, Спасителя світу.
    Св. Євангеліє цю подію так подає: «А Ірод, побачивши Ісуса дуже втишився, бо довший час бажав Його бачити тому, що багато про Нього чув, і сподівався побачити якесь чудо, що від Нього станеться. І випитував Його багато. А Він нічого йому не відповідав. І архєреї та книжники тяжкого Його оскаржували» (Лк. 23,8-10).
   Декому могло б видатися, що Ісус Христос міг би зробити якесь чудо перед Іродом. Ірод за те був би Його, може, й звільнив. Люди не раз уживають всяких засобів, щоби у когось здобути собі ласку. Ісус Христос ніколи не потребував ласки у людей. Він усе, що робив, робив для слави Божої. Так само і ми повинні робити: ніколи не робити нічого для уподобання людям, але лише для Господа Бога.
   Ірод побачив, що його бажання даремне. Він бачив, що Ісус не лише не зробив перед ним ніякого чуда, але навіть й не відповів а ні слова на його запити. Через те й розгнівався на Ісуса, тому: «Насміхаючись із Нього зі своїми вояками, одягнув Його в білу ризу і відіслав до Пилата» (Лк. 23,11). Це нова зневага для Господа Ісуса Христа. Предвічна мудрість, Учитель, Спаситель світу, Якого вважали за біснуватого, одягнений в білий одяг, висміяний, погорджений. Ти мовчиш, Господи Ісусе, на ті зневаги. Ти приймаєш їх і жертвуєш Своєму Отцю за мої гріхи, а я для Тебе нічого не хочу пожертвувати.
   Ах, єдиний Боже! І нині не один безбожник дозволяє собі плюгаві насмішки з науки Ісуса Христа, з обрядів святої церкви. А чи мало слабких людей мовчать, або усміхаються на це і то лишень за для людського вигляду. Забувають про те, що каже Ісус Христос: «Хто відречеться від мене перед людьми, відречуся його і Я перед моїм Отцем, що є на небі» (Мт. 10, 33).
 
   Постановлення: Від нині буду завжди поборювати пристрасть і людський погляд.
    Приклад: Святий Тома з Аквіну, один із найбільших богословів, коли мав якусь важку справу для вияснення, то завжди просив розп'ятого Ісуса Христа про світло. Він завжди говорив, що у стіп Христа більше навчився ніж з книжок. Одного разу прийшов до нього св.. Бонавентура, і просив йому, щоб той йому показав свою бібліотеку, з якої він черпає такі глибокі науки. А св.. Тому показав рукою на хрест і сказав: «О це і є та моя бібліотека».
Категорія: Розважання на 40 днів Великого посту | Додав: sanator (03.03.2010)
Переглядів: 933 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
2   [Матеріал]
Дякуймо Богу за наш розум.

1   [Матеріал]
Люди не раз уживають всяких засобів, щоби у когось здобути собі ласку. Ісус Христос ніколи не потребував ласки у людей. Він усе, що робив, робив для слави Божої. Так само і ми повинні робити: ніколи не робити нічого для уподобання людям, але лише для Господа Бога.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]