Вівторок
22.10.2019
23:41
weather.in.ua - погода в Україні - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
 

Категорії розділу
Служба Божа у Джублику [1]
Слубжба Божа, яку відправляють щодня у Джублику
Духвоне слово з Джублика [36]
Проповіді о. Атанасія Чийпеш та інших отців, які служать у Джублику.
Розважання на 40 днів Великого посту [42]
Розважання про муки Христові, які промовляють до нашої душі і торкаються її найсильніше і найвимовніше.
Вервиця у Джублику [7]
Вервиця, яку просила Богородиця молотися у Джублику
Хресна дорога з Джублика [2]
тексти (сценарії) Хресних доріг із Джублика
Інши молитви [6]
Молитви на інші потреби які моляться у Джублику
До початку залишилося
Пошук
Наше опитування
Чи будете приймати участь у спільних вервицях "Наживо" (On-Line)
Всього відповідей: 64
Друзі сайту Джублика

ЄВАНГЕЛІЄ
3D інтерактивна книга

ВІЧНА ВЕРВИЧКА
безперервна спільна молитва

Колядує Україна

Санаторій ШАЯН, ШАЯН МРЦ

Туристичний рафтинг
"По ТИСІ разом"

Волонтерська видавнича група

Християнський календар

Молитва - могутній засіб спасіння!

Ukrainian Catholic - Traditionalist

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Джублик в Закарпатті

Каталог статей

Головна » Статті » Молитви у Джублику » Розважання на 40 днів Великого посту

СЬОМИЙ ДЕНЬ.

СЬОМИЙ ДЕНЬ.

Юда зраджує Ісуса Христа.
 
   Що найбільше боліло Ісуса Христа в часі Його смутку, то це зрада його учня Юди Іскаріотського. Він покликав Юду на свого апостола. Юда мав, отже, бути «світлом світу та в муках Ісуса Христа сіллю Землі», і відзначив його як інших апостолів, звірився йому у всьому, а він за це відплатив своєму Вчителеві такою чорною невдячністю. Юда зрадив Його, запродав, видав підступом у юдейські руки.
   І чому ж Юда так низько упав? Був касиром Господа Ісуса, носив гроші, які вірні складали як милостиню Господу Ісусу. З тих грошей почав потроху красти і відкладати потрохи для себе. Був злодій, каже святе Євангеліє. Коли вже так звик до крадіжки дрібних речей, забажав відтак мати відразу більше грошей. А що знав, що юдеї шукають за Ісусом, щоб Його вбити, пішов до них і сказав: «Що дасте мені, а я Його вам віддам?» А вони поставили йому 30 срібреників (Мт. 26,15).
   «Коли Ісус після останньої вечері пішов з апостолами на Оливну гору, Юда побіг до Юдейської старшини, взяв відділ озброєних слуг і вояків зі свічками та смолоскипами і мечами і пішов проти Ісуса. При тому сказав воякам, що він поцілує Ісуса на знак, щоб вони могли Його пізнати. «А той, що Його видав, дав їм знак, говорячи: «Котрого я поцілую, то якраз той і є, піймайте Його». І відразу приступивши до Ісуса, сказав: «Витай, Учителю» - і поцілував Його. А Ісус сказав йому: «Приятелю, чого ти прийшов?» Тоді приступили і кинулися на Ісуса, і піймали Його» (Мт. 26,48-56). Чи Ісус може гніватися на Юду за те? Ні! Він не гнівається, а хоче навернути його на добру дорогу, хоче його отямити, щоби залишив свій ганебний вчинок. А як по приятельськи: «Приятелю, чого ти прийшов?» та «Юдо, схаменися, що робиш, ти поцілунком видаєш Сина Людського?» (Лк. 26,48). Ще востаннє хотів його навернути, ще востаннє хотів йому дати ласку. Але Юда не прийняв її, погордив Божою Ласкою.
   Хто з нас не мав або не має підступних приятелів? Правдивих приятелів у житті можна на пальцях порахувати. Може, й тебе не раз зрадив такий Юда, і через те ти, може, до смерті носиш ненависть у своєму серці до того чоловіка. Якби так було, то прости йому, бо Ісус Христос більше від тебе простив. А коли ти так простиш ворогові свою кривду, то Ісус Христос тобі її винагородить.
   Юда не скористав із тридцяти срібників – ціни Крові Христової але впав у розпуку, пішов кинути юдеям срібники під ноги, купив собі мотуз і повісився.
 
   Постановлення: У виборі приятелів буду обережним, мірою їх вибору буде для мене їхня релігія і чеснота.
   Приклад: У Кракові в катедрі на Вавелю, в каплиці є чудотворний хрест Господа нашого Ісуса Христа. А є він досить великий. Перед тим хрестом часто молилася свята королева Ядвига. Вона одного разу у великому терпінні просила Господа Ісуса про потіху. Ісус Христос простягнув до неї свою руку і сказав: « Твоя молитва вислухана». Історія цієї події написана на мармуровій таблиці, вміщеній під тим хрестом.
 
Категорія: Розважання на 40 днів Великого посту | Додав: sanator (21.02.2010)
Переглядів: 1018 | Коментарі: 1 | Теги: Дкз, Хресна дорога, пінсі релігійні, Закарпаття, Джублик, Ісус Христос | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1  
У виборі приятелів буду обережн, мірою їх вибору буде для мене їхня релігія і чеснота. ....
....без Божої ласки не можу противитися спокусі....

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]