П`ятниця
19.04.2024
11:13
weather.in.ua - погода в Україні - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
 

Категорії розділу
До початку залишилося
Пошук
Наше опитування
Чи вартує цей сайт Вашої допомоги
Всього відповідей: 150
Друзі сайту Джублика

ЄВАНГЕЛІЄ
3D інтерактивна книга

ВІЧНА ВЕРВИЧКА
безперервна спільна молитва

Колядує Україна

Санаторій ШАЯН, ШАЯН МРЦ

Туристичний рафтинг
"По ТИСІ разом"

Волонтерська видавнича група

Християнський календар

Молитва - могутній засіб спасіння!

Ukrainian Catholic - Traditionalist

Статистика


Джублик в Закарпатті

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум для гостей Джублика » Загальний форум » Оздоровлення та інші чуда в Джублику (Про факти оздоровлення та інші чуда, про які свідчать люди)
Оздоровлення та інші чуда в Джублику
OleksandraДата: Четвер, 01.10.2009, 15:44 | Повідомлення # 1
симпатик
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи відбуваються зараз якісь чудооздоровлення, чи прості прочани бачать видіння чи знаки Божої присутності?
Як саме це відбувається?
 
ЄфремДата: Четвер, 01.10.2009, 20:44 | Повідомлення # 2
паломник
Група: Вірники
Повідомлень: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Оздоровлення відбуваються в людей які приходять з вірою та молитвами до Пресвятої Родини, бо каже Христос хто має віру той спасеться... Щодо видіння то 27 вересня перед Службою Божою група прочан проходячи Хресною дорогою на закінченні побачили на сонці Хрест, що є символом християн з якого вони черпають наснагу до християнського життя, любов до Бога та до блихнього свого.

Величай, душае моя, пресвятий хрест Господній.
ірмос :Таїнствий Ти, Богородице, рай, що незбагненно
зростила нам Христа. Він бо на землі посадив нам хресне
живоносне дерево. Тимто нині, як підносимо і поклоняємось
Йому, Тебе, Богородице, величаємо.

 
sanatorДата: Четвер, 01.10.2009, 20:44 | Повідомлення # 3
вірник
Група: Администраторы
Повідомлень: 33
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Oleksandra)
чи відбуваються зараз якісь чудооздоровлення,

Слава Ісусу Христу!
Взагалі то на цьому сайті є спеціальна рубрика "Про Джублик свідчать" де поміщаються свідчення. У форумі вони можуть просто загубитися.
Особливо цікавими будуть свідчення виголошені вголос самим свідком. Там уже є кілька подібних, можете прослухати.
До речі, особисто я також можу посвідчити про чудо зцілення яке відбулося зі мною саме 27 серпня на прикінці святкування сьомої річниці, коли після ранішньої служби Божої ввійшов у купіль під Хрестом із хворою ногою, що через бурсіт майже не згиналася в коліні. Але щойно вступив у купіль, які відразу відчув що біль відступила. Та боявся пробувати згинати ногу як Тома невірний, а лиш після третього круга (так як я не знав всієї процедури поводження в купілі, то пройшов лише три круги із молитвою), я відчув що зовсім вільно виходжу по східцях і нога перестали боліти. Не болить вона і досі...
Слава Навіки Богу!

 
марьяна2012Дата: Неділя, 01.07.2012, 16:04 | Повідомлення # 4
читач
Група: Вірники
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікавитесь українською літературою? Ви фанат цікавих фактів? Досліджуєте життя відомих людей? Тоді це саме для ВАС!
Іван Котляревський: ЦІКАВІ ФАКТИ ЖИТТЯ. Все, що Ви шукали викладено на сторінка журналу «Дніпро» Заходьте і насолоджуйтесь .
 
abrend_Дата: Середа, 15.06.2016, 23:07 | Повідомлення # 5
читач
Група: Вірники
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось уже вкотре приїжджаю на Прощу в Джублик знаю що через сповідь та по часто кожен отримую своє зокрема в мене це зникнення будь якої неврозості що проглядалася.
Слава Марії Ісусу та Йосифу
 
Форум » Форум для гостей Джублика » Загальний форум » Оздоровлення та інші чуда в Джублику (Про факти оздоровлення та інші чуда, про які свідчать люди)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: