Четвер
21.09.2017
02:34
weather.in.ua - погода в Україні - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
 

Категорії розділу
Пожертва щоб без реклами
Чи вартує цей сайт Вашої допомоги
Всього відповідей: 141


До початку залишилося
Пошук
Наше опитування
Чи вартує цей сайт Вашої допомоги
Всього відповідей: 141
Друзі сайту Джублика

Колядує Україна

Диспетчер курортів Закарпаття

Християнський календар

Молитва - могутній засіб спасіння!

Ukrainian Catholic - Traditionalist


Яндекс.Метрика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Джублик в Закарпатті 

Благодійне оздоровлення героїв України від Закарпатців

 

 Благодійне оздоровлення героїв України від Закарпатців

    
        Вдячні мешканці мальовничого   санаторно-курортного Закарпаття матимуть за  честь  запросити на    безкоштовне оздоровлення та реабілітацію мужніх патріотів – активних   учасників Революції Гідності.

      Санаторії, курорти, туристичні бази,   готелі, оздоровниці  та приватні садиби  надають благодійно місця для   проживання, оздоровчі послуги та харчування на час проходження   оздоровлення та реабілітації  тим  учасникам Майдану, які за показами   лікарів потребують  подальшого відновлення після стаціонарного лікування   отриманих поранень, а також тих, які потребують психологічної  пост   стресової  реабілітації.

     Для цього кожен заклад,  виходячи зі своїх можливостей, виділяє певну   кількість місць  (людино-днів)  для оздоровлення героїв майдану. Зведені результати по   всіх закладах  надаються  лікарям Майдану, які  розподіляють благодійні   путівки  тим  майданівцям, які цього  потребують в першу чергу. 

     Цей   почин триватиме протягом трьох місяців (березень-травень).  Інформація   про заклади та вільні місця буде наглядно висвічуватися в електронних   книгах поселення ІРС "ДКЗ".

     Ініціатором   та організатором оздоровчої сотні Закарпаття виступає   інформаційно-реєстраційна система ДКЗ  (Диспетчер курортів Закарпаття) 

        Степан Жук  тел  050 540-20-47  s.sanator@yandex.ua

.

ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИ НА

* Зауваження.   Проживання, харчування та оздоровчі процедури безкоштовно надаються громадянам виключно за скеруванням лікуючих лікарів, та за погодженням із відповідальною особою від координаційного центру реабілітації . (Ольга Богомолець)   


На жаль, кількості місць для оздоровлення незрівнянно мало в порівнянні із потребами. Тому
УКЛІННО  ПРОСИМО ЗГОЛОСИТИСЯ 
  • Санаторії із можливістю БЛАГОДІЙНО надати кілька місць для проживання із харчуванням та  необхідним комплексом оздоровчих процедур;
  • Заклади проживання із можливістю надання харчування та організації лікувальних процедур у санаторіях Закарпаття що знаходяться поблизу згідно заявленої ними квот;
  • Заклади проживання із можливістю надання  харчування;
  • Організації, та підприємці, які можуть організувати (оплатити) приймаючій стороні продукти харчування для осіб, які перебуватимуть на оздоровленні - реабілітації.
НЕОБХІДНІ  волонтери із Закарпаття,  які долучатимуться до організації  досугу  людей, які оздоровлятимуться у вище згаданих закладах.


Із приводу всіх запитань звертатися до  "ДКЗ" (Диспетчера курортів Закарпаття)
Степан Жук  050 540-20-47  (цілодобово)
https://www.facebook.com/dyspatcher.dkz
Яндекс.Метрика ALPHA-counter TOP100Экстремальный портал VVV.RU bigmir TOP100META - Україна. Українська пошукова система