Середа
27.09.2023
18:47
weather.in.ua - погода в Україні - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
 

Категорії розділу
Свідчення очевидців [16]
Матеріали направлені поштою або залишені у письмовій формі в Джублику від очевидців
До початку залишилося
Пошук
Наше опитування
Чи вартує цей сайт Вашої допомоги
Всього відповідей: 149
Друзі сайту Джублика

ЄВАНГЕЛІЄ
3D інтерактивна книга

ВІЧНА ВЕРВИЧКА
безперервна спільна молитва

Колядує Україна

Санаторій ШАЯН, ШАЯН МРЦ

Туристичний рафтинг
"По ТИСІ разом"

Волонтерська видавнича група

Християнський календар

Молитва - могутній засіб спасіння!

Ukrainian Catholic - Traditionalist

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Джублик в Закарпатті

Каталог статей

Головна » Статті » Про Джублик свідчать » Свідчення очевидців

Лемака Євген Васильович

Поява Матінки Божої в нашому регіоні – велике чудо, яке висловити словами неможливо. Це велика ласка для нас усіх і нашої землі, нашої України. Поява Пречистої Діви закликає до змін кожну людину, до духовного піднесення і вирішення добрих справ. Щоб кожна людина покаялася в своїх гріхах і подумала про майбутнє.
Ласку Богородиці я особисто відчув на собі через знаки і видіння, яких удостоївся бачити. Радості немає меж, коли розумієш, що Матінка Божа тебе полюбила, виявила до тебе Свою ласку. Переконав себе я і остаточно повірив у видіння, коли поговорив з дівчатками, Оленкою та Мар’янкою, через яких Пречиста Діва говорить з народом. Які ж у мене були знаки і видіння?
1). Під час Служби Божої 1 вересня 2002-го року я стояв перед деревом, біля якого з’явилась Матінка Божа. На цьому дереві був прикріплений, на прохання Пречистої, Її образ. Ревно молячись до цього образу, я подумки попросив Матінку Божу подати мені якийсь знак. Тої миті на Її лице впав яскравий промінь сонця. Що це? Випадковість? Пізніше я довідався, що це правда, – від дівчаток.
2). Того ж дня, на тій самій Службі Божій, коли я молився біля дерева, трапилось інше. До мене підійшла Оленка (одна із обраних Пречистою) і почала молитися. Від фізичної перевтоми і нервового перевантаження, дівчинка втратила свідомість і буквально впала б на землю, якби позаду не стояв я. Вхопивши її на руки, підніс до води, де жінки привели її до свідомості. Спершу я не надав цій події особливого значення, але через декілька днів, у мене виникли питання, чому дівчинка стала саме переді мною і саме мені впала на руки? Як виявилось – теж ласка Пречистої Діви.
3). Постійно, коли добре молитись, чути запах кадила, тобто ладану. А священики не користуються кадильнецею. І знову ж таки, це відчувають не всі. Як виявилося, то є знак присутності Матінки Божої серед нас.
4). Найважливіше, що я хотів засвідчити, – це об’явлення мені силуету Пречистої. 3 вересня 2002-го року о 22.30 за к.ч., під час вечірньої молитви це і відбулося. Одна жінка з Мукачева раптом заголосила: “Люди, дивіться, з лісу Матінка Божа на нас дивиться!” Всі повернули голови, але ніхто не бачив. Говорили, що то фокуси світла від свічок, які тримали у руках діти. Я стояв збоку і мені заступали це місце гілки дерев. Але через гілки пробивався якийсь синювато-блідий промінь. Я зійшов униз і став навпроти цього місця. Маючи здоровий глузд, врівноважену нервову систему я побачив таку картину в лісі: силует Матінки Божої в присмерковому темно-синьому світлі. Видіння тривало 1-2 хвилини.
На закінчення хочу сказати ще, що в моїх словах чиста правда. Брехати не зміг би тому, що боюсь тяжкого гріха перед Господом Богом і Матір’ю Божою.
Навіть друзі та родичі говорять, що це неправда, що я вигадав або мені примарилося. Я і сам сумнівався, поки не спитав дівчат. Вони сказали, що це прада. На моє запитання: чому саме мені? Вони сказали, що Матінка Божа полюбила мене через молитву.
Віримо і треба ще більше вірити, а також робити добрі справи на славу Матінки Божої та Ісуса Христа.

Категорія: Свідчення очевидців | Додав: sanator (22.08.2007)
Переглядів: 1495 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]