Неділя
17.11.2019
18:13
weather.in.ua - погода в Україні - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
 

Категорії розділу
Служба Божа у Джублику [1]
Слубжба Божа, яку відправляють щодня у Джублику
Духвоне слово з Джублика [36]
Проповіді о. Атанасія Чийпеш та інших отців, які служать у Джублику.
Розважання на 40 днів Великого посту [42]
Розважання про муки Христові, які промовляють до нашої душі і торкаються її найсильніше і найвимовніше.
Вервиця у Джублику [7]
Вервиця, яку просила Богородиця молотися у Джублику
Хресна дорога з Джублика [2]
тексти (сценарії) Хресних доріг із Джублика
Інши молитви [6]
Молитви на інші потреби які моляться у Джублику
До початку залишилося
Пошук
Наше опитування
Чи потрібен цей сайт ?
Всього відповідей: 901
Друзі сайту Джублика

ЄВАНГЕЛІЄ
3D інтерактивна книга

ВІЧНА ВЕРВИЧКА
безперервна спільна молитва

Колядує Україна

Санаторій ШАЯН, ШАЯН МРЦ

Туристичний рафтинг
"По ТИСІ разом"

Волонтерська видавнича група

Християнський календар

Молитва - могутній засіб спасіння!

Ukrainian Catholic - Traditionalist

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Джублик в Закарпатті

Каталог статей

Головна » Статті » Молитви у Джублику » Розважання на 40 днів Великого посту

ВОСЬМИЙ ДЕНЬ.

Ісус спійманий на горі Оливній.

   Намагайся заглянути духом на дно душі тих огидних вояків, яких спровадив Юда. Вглянься в їхні підлі серця, і дивися, як там кипить жадоба піймати Ісуса. Дивися на їхні лиця, як на них відбивається дика радість, що вже бачить того, якого мають спіймати. А хоча вони таки озброєні, хоча їх стільки є, то однак таки стоять, наче вкопані, ні один із них не має відваги кинутися на Ісуса. А це є знаком, що вони не мали права навіть діткнутися Його, бо сам хотів терпіти за наші гріхи. «Жертвований є, бо сам хотів» Ісус Христос показує, що добровільно віддається у їхні руки.
   Тому «сказав їм: - Кого шукаєте? Відповіли Йому: - Ісуса Назарянина. Сказав їм Ісус: Це Я. Як же їм те сказав: Це Я, подалися назад і попадали на землю» (Ів. 18, 4-7)
Розваж, що Христові слова «Це Я» неначе грім повалили всіх на землю. А чи Ісус Христос не міг їх всіх повбивати, якби був хотів? Певно, що міг, але не хотів. Показавши їм лише, що їх сила нічого не значить, та показав їм лишень їх злобу, бо сказав до них: «Вийшли ви як на розбійника, з мечами, з киями спіймати мене» (Мт. 26, 55). Відтак «Знову спитав їх Ісус: Кого шукаєте? Відповіли Йому: - Ісуса Назарянина. «Сказав же вам, - озвався Ісус, - То Я. Коли отже, шукаєте мене, то відпустіть оцих, щоб ішли собі» щоб слово те здійснилося, яке був вирік: «з поміж тих, що їх ти передав мені, не погубив Я ні одного» (Ів. 18,7-9). Бачиш, яка безконечна доброта Пресолодкого Серця Ісусового. Сам себе віддає в руки безбожних, а учнів своїх не дозволяє навіть діткнутися. Ось маєш доказ, що без Божої волі навіть волос з твоєї голови не впаде. Святе Євангеліє каже далі, що, «Симон Петро, маючи тоді ніж, добув його і ударив слугу найвищого архієрея, і відтяв йому праве вухо. А слуга був на ім'я Малх. Сказав, отже, Ісус Петрові: «Поклади свій ніж у піхви» (Ів. 18, 10-11). Думаєш, що не міг би я нині просити мого Отця, і поставив би мені тепер більше як 12 легіонів ангелів? (Мт 26,53). І діткнувся вуха його і оздоровив його… А вони, спіймавши Його вели до Каяфи, найвищого архієрея. Тоді всі учні, залишивши Його, повтікали» (Мт, 26, 56-57). Отак не хотіли учні молитися в саду, тому тепер із соромом утікають. То ж молю Тебе Ісусе, не допусти щоби я Тебе не покинув.

Постановлення: Розваж над своєю неміччю, що без Божої ласки не можеш противитися спокусі.
Приклад: У Милятині біля Буська, є чудотворний образ розп'ятого Ісуса. Є він такий славний з чудес, що народ із великою вірою сходиться здалеку на те місце.
Образ той 1700 року привезено з Риму до Милятина. Відразу уже з того року діялися там різні чуда. Ті різні чуда, і те, що з Христових ран спливали краплі крові, стверджено духовними властями. Між тими чудами сталася в році 1745 і те, що син Антонія Собіщанського, смертельно хворий, був оздоровлений.
Категорія: Розважання на 40 днів Великого посту | Додав: sanator (22.02.2010)
Переглядів: 760 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]