Субота
30.05.2020
19:46
weather.in.ua - погода в Україні - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
 

Категорії розділу
До початку залишилося
Пошук
Наше опитування
Чи будете приймати участь у спільних вервицях "Наживо" (On-Line)
Всього відповідей: 64
Друзі сайту Джублика

ЄВАНГЕЛІЄ
3D інтерактивна книга

ВІЧНА ВЕРВИЧКА
безперервна спільна молитва

Колядує Україна

Санаторій ШАЯН, ШАЯН МРЦ

Туристичний рафтинг
"По ТИСІ разом"

Волонтерська видавнича група

Християнський календар

Молитва - могутній засіб спасіння!

Ukrainian Catholic - Traditionalist

Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0

Джублик в Закарпатті

Головна » 2013 » Жовтень » 26 » туристично-паломницький тур "Остання дорога Ісуса"
00:32
туристично-паломницький тур "Остання дорога Ісуса"

Загальний збір паломників у місті Львів, біля  першої зупинки-стації найдовшої у світі (протяжністю біля 300 км.) місійної Хресної дороги Джублика  на "Високому замку" починаючи із 9-30 до 10-00.

    Туристи - паломники, які збираються за кілька днів до туру і ночують у Львові, в хостелах чи гтелях (варіанти пропозиції у таблиці), збираються із керівником (духівником) туру о 20-00  на центральній площі м. Львова (стометрівка) біля місійного Джублицького Хреста для проведення організаційних розмов.
    Туристів, які прибувають  вранці  у день туру потягом на привокзальній площі  зустрічає авто лайнер класу ЛЮКС MAN LOH07(50 місць) обладнаний індивідуальними слухавками із трансляцією екскурсійної програми по маршруту  о 9-00  на Привозкзальномій двірцевій площі (сквері) . 9-30 Переїзд до першої стації - місця збору учасників туру.

10-00  складення зведеного списку прощі паломників та читачів сайту "Остання дорога Христа" для спільного жертвування паломництва на їх прохання.
11-00  початок Хресної дороги.  Проповідь духівника, який супроводить дорогу, спільна молитва-намір.  Молитва та благословіння у Печерному храмі.  Рух у напрямку Закарпаття по маршруту Джужблицької Хресної дороги.

По дорозі  зупинки на кожній із 14 зупинок-стацій із проведенням відповіднх роздумамів та молитовними пожертвами за прохання паломників.  (10-15 хв.) 
          Надалі тут буде висвітлено рекомендований часовий регламент туру, який "викристалізується" на основі перших проходжень.
    Передбачається можливість зупинки паломників на нічліг у готелях, приватних хостелах  поблизу санаторію "Квітка полонини", чи єпархіальному будинку католицької церкви біля санаторію "Синяк".
Паломників також готовий прийняти і нові монастирі монахів та монахинь чину ЧСВВ  у м. Мукачево (можливі зміни та доповнення)

ВАРТІСТЬ туристично-паломницького туру "Остання дорога Ісуса"

- середня вартість проживання (незалежно від класу номера)  100 грн.
- сніданок 30 грн..

- трансферу 600 +140 км.  250 грн.
              (Тернопіль-Львів-Джублик- Свалява-Львів-Тернопіль)

пожертви на тур:

- компанія  SICHER -ДКЗ  -100 грн/особа
- готель "Клуб ПлемКонеЦентр"  -30 грн/особа

Ціни можуть зменшуватися по мірі долучення до туру меценатів та жертводавців

Заклади проживання для учасників туристично-паломницького туру "Остання дорога Ісуса"

картинкаНазва закладу, 
середня вартість путівки
відстань
до  санаторію
наявність місць
Клуб Племконецентру  Приватний готель"КЛУБ ПЛЕМКОНЕЦЕНТР"
від 120 грн без харчування
санаторій "Квітка полонини"
с. Солочин (1 км.)
Замовлення місць для поселення:
курорт "Квітка полонини", копрус "Клуб ПлемКонеЦентру"
Інструкція користування ел 
книгою подано нижче
Тут є можливість вибирати та порівнювати одночасно у всіх закладах району, які відкрили доступ  на час туру до своїх власних Електронних книг поселення,
та замовляти для броні конкретні номери у реальному часі.
Процедура оформлення займає не більше однієї хвилини.

ВАЖЛИВО!  На кожній зупинці - стації буде озвучуватися звуковий супровід (дикторське читання та спів хорових колективів), який паломник матиме можливість слухати через свої приймачі через слухавки (комплектуються практично кожен мобільний телефон), або через гучномовець.  Для автобусів при попередньому замовленню видаватиметься ретранслятор (ресівер, передатчик) із подібним озвученням розважань  "40 днів Великого посту. Ці звукові файли є доступні на нашому сайті у відповідних рубриках.  Надалі кожен паломник матиме можливість вибирати не лише тему Хресної Дороги, але й мову, яку краще розуміє. Всі варіанти будуть озвучуватися одночасно під час кожного туру.
Надалі, подібними трансляторами буде укомплектовуватися кожна стація Хресної дороги, що дасть можливість індивідуальних нерегламентованих турів протягом року.  Ваша підтримка цього проекту прискорить можливість його реалізації.
Щиро сподіваємося, що кожен, хто пройде цю дорогу від початку до кінця належним чином, матиме достатньо часу, щоб зрозуміти зміст його життя, та важливість безцінної жертви на хресті.".

 
Початок Хресної дороги о 11-00.
Автобуси із паломниками рухаються по маршруту у бік Закарпаття.
Місця зупинок-стацій позначено на мапі та у сценарію "Хресна дорога паломника"
та на сторінці туру "Остання дорога Ісуса"

Тут і надалі на кожному турі, який проводитиметься регулярно у кожну п'ятницю-суботу, та кожного 25-26 числа місяця (див по календарю паломника), можете складати особисті прохання на прощу паломників за Ваших близьких та рідних.
Форма викладення - довільна.
Всі прохання будуть записані у звуковому файлі і будуть озвучуватися разом із молитвами під час зупинок-стацій та дорогою між ними. Молитву на Ваші прохання продовжуватимуть священнослужителі  та монахи різних церков, монастирів і храмів, які будуть на шляху проходження Хресної дороги  та тих, вірники яких приймали на ній участь. Ці ж записи будуть прикріплені окремим звуковим файлом до конкретного туру разом із звуковим записом проповідей, виголошених перед паломниками священнослужителями, які будуть їх супроводжувати дорогу та Вашими світлинами.
Будемо щиро вдячні також за будь-які поради та побажання що до проведення подібних паломницьких турів.


Замовлення посадочних місць у автобусі MAN LOH07 50 місць


На кінцевій, пятнадцятій стації  на місці появи Пресвятої родини у Джублику, буде відслужено Служба Божа, сповідь, яку також проводитимуть духівники впродовж туру, відбудеться Тайна Святого Причастя.

Відтак  паломники переїдуть на місце поселення для відпочинку.
Наступного дня, опісля сніданку - коротка екскурсійна програма по санаторно-курортній Свалявщині, (Санаторій Квітка полонини, Поляна, Сонячне Закарпаття, Сонячна долина., сан. Карпати.  Дегустація мінеральних вод на заводі по розливу відомих брендів мін. води: "Поляна квасова", "Лужанська", "Поляна купіль",  за бажанням екскурсія по замку Святого Миколая у Чинадієво,  та у храм, де розміщено нерукотворний хрест у дереві). 
Можливі зміни, слідкуйте за повідомленнями.


Дорогий паломнику!

Подібний паломницький тур проводиться вперше. Ми проходитимемо разом із Вами та Ісусом найдовшу у світі  місійну   Хресну дорогу  (близько 300 км.)  Наперед просимо вибачити нас за можливі неточності у часі, деякі незручності у дорозі чи на місцях, а також за погодні умови.  На наших з Вами помилках будемо вчитися, враховувати неточності і виправляти у майбутньому.  Але наперед вдячні всім тим, хто ці незручності готовий жертвувати разом із нами заради страждань Христа на Його Останній дорозі на Голгофу за наші із вами, земні гріхи.
То ж хай береже нас Господь!
З повагою Степан Жук.
Переглядів: 905 | Додав: sanator | Теги: Дкз, Хресна дорога, SICHER, Джублик, туристично-паломницький тур | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]