Мабуть Ви хочете замовити молитву за своїх близьких чи яку справу. Для цього в обраний Вами день на "календарі подій Джублика", додайте внизу своє прохання у вигляді коментаря. Постарайтеся у вказаний час молитися разом із нами, а також майте на увазі, що разом з Вами будуть молитися багато людей. Наші молитви будуть вислухані.
Народився 4 лютого 1921 року у с. Велика Чингава (нині с. Боржавське) Виноградівського району в сім'ї хлібороба Антона Маргітича.
У 1946 р. закінчив Ужгородську духовну академію, а 18 серпня був висвячений на священика. Він ревно виконував священицькі обов’язки в Успенському храмі м. Рахів. Після багатьох невдалих спроб примусити зрадити свою віру 5 березня 1951 року о. Івана було заарештовано та відправлено в табори Гулагу в м. Омськ. Там він перебував до 6 вересня 1955 року. Отець Іван був звільнений і повернувся на Батьківщину. Генеральна прокуратура реабілітувала його в січні 1992 року.
Отець Іван Маргітич, виконуючи пастирську роботу в підпіллі, завжди підтримував зв'язки зі священиками і єпископами Мукачівської, Львівської та Івано-Франківської єпархій. У 80-х роках брав активну участь у боротьбі за легалізацію і реабілітацію Греко-католицької Церкви як член комітету її захисту. У 1987 році був учасником першої делегації УГКЦ (м. Москва).
10 травня 1987 року у Львові єпископ Івано-Франківської єпархії Софрон Дмитерко уділив йому архієрейську хіротонію. Після легалізації Греко-католицької Церкви в 1989 році, владика Іван Маргітич як єпископ-помічник брав активну участь у відродженні греко-католицьких громад і парафій Мукачівської єпархії. Помер владика Іван 7 вересня 2003 року при освяченні нового престолу у селі Пилипець Міжгірського району =======================================================================
Вітальна проповідь Єпископа-синкела о.Івана Маргітича у Джублику 2003 р. 22 січня. (хронікальний відеоролік)
"Світле протистояння вітрам"
Читайте більше про це на сторінці, присвяченій Єпископу Івану Маргітичу