Шановний друже!
Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найпопулярнішими статтями.

Заказать звонок
Неділя
31.05.2020
05:33
weather.in.ua - погода в Україні - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
 

Категорії розділу
До початку залишилося
Пошук
Наше опитування
Чи потрібен цей сайт ?
Всього відповідей: 903
Друзі сайту Джублика

ЄВАНГЕЛІЄ
3D інтерактивна книга

ВІЧНА ВЕРВИЧКА
безперервна спільна молитва

Колядує Україна

Санаторій ШАЯН, ШАЯН МРЦ

Туристичний рафтинг
"По ТИСІ разом"

Волонтерська видавнича група

Християнський календар

Молитва - могутній засіб спасіння!

Ukrainian Catholic - Traditionalist

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Джублик в Закарпатті 

Чиста вода у дитячу лікарню

"Чиста вода у дитячу лікарню"
 Туристичний рафтинг від "ДКЗ" (Диспетчер курортів Закарпаття) "По Тисі разом" разом із дітьми Джублика  та БФ «Ти-Ангел», розпочинає новий благодійний проект - «Чиста вода у дитячу лікарню».

1. Партнери та спонсори проекту: Українська відкрита асоціація організацій, груп та осіб, що працюють з дітьми хворими на онкологічні захворювання "Жити завтра»; Інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська, Коломия ВЕБ Портал.

2. Цільова аудиторія: близько 860 дітей від народження до 18-ти років, які проходять лікування в обласній дитячій клінічній лікарні м. Мукачево.

 

3. Мета проекту: забезпечити дітям, які проходять лікування у дитячій клінічній лікарні цілодобовий доступ до високоякісної питної води із джерела в урочищі "Джублик".

4. Завдання проекту:
-встановлення спеціального обладнання для води та бутлів з водою у відділеннях дитячої клінічної лікарні;
-залучення засобів масової інформації до висвітлення проблеми забезпечення підростаючого покоління чистою водою;
-підбір матеріалів і проведення семінарів з даної проблеми із залученням соціально активної верстви населення, малого та середнього бізнесу;
-встановлення інформаційних стендів, буклетів та скриньок для пожертв у громадських місцях (бібліотеках, кафе, літніх майданчиках, кінотеатрах тощо);
-профілактика і обслуговування встановленого устаткування та систематичне забезпечення відділень дитячої клінічної лікарні джерельною водою.

5. Актуальність проекту: В умовах постійного погіршення екологічного середовища питання якості питної води у великих містах, що використовується для споживання населенням, а особливо дітьми, набуває неабиякої гостроти. Адже питна вода - це другий по важливості елемент, необхідний для функціонування організму, після кисню. Людське тіло на 80 % складається з води. У дитячих лікарнях повітря, як правило є пересушеним. Це призводить до додаткової втрати вологи організмом дитини, яку необхідно компенсувати, бажано водою хорошої якості.
У Івано-Франківській дитячій клінічній лікарні проходять лікування близько 460 дітей. Щодня діти і батьки зустрічаються з проблемою якості води, необхідної для пиття в денний і вечірній час. Щодня воду кип'ятять і переливають у ємності для подальшого вживання. Як відомо в результаті кип'ятіння вода не стає чистішою і такий спосіб обробки проблеми не вирішує.
Ми плануємо встановити спеціальне обладнання та забезпечити відділення дитячої клінічної лікарні чистою джерельною водою.


7. Терміни реалізації проекту: травень 2011 – жовтень 2011.

8. Очікувані результати реалізації проекту: користь від реалізації представленого проекту є очевидною. Важко хворі діти в яких імунна система є практично зруйнованою, зможуть вживати чисту та якісну воду природних джерел Прикарпаття і на 90% будуть захищеними від вірусного гепатиту А, який поражає організм дитини внаслідок вживання неякісної (трубопровідної) води.

Подарувати дітям «чисту воду» Ви можете перерахувавши благодійний вневок на рахунок, який буде вказано згодом.
Кошти витрачатимуться виключно для оплати бензину, необхідного транспортникам для регулярної доставки води у лікарню, а також для закупки необхідного обладнання та догляду за ним.