Понеділок
23.10.2017
23:34
weather.in.ua - погода в Україні - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
 

Категорії розділу
Пожертва щоб без реклами
Чи вартує цей сайт Вашої допомоги
Всього відповідей: 141


До початку залишилося
Пошук
Наше опитування
Чи будете приймати участь у спільних вервицях "Наживо" (On-Line)
Всього відповідей: 58
Друзі сайту Джублика

Колядує Україна

Диспетчер курортів Закарпаття

Християнський календар

Молитва - могутній засіб спасіння!

Ukrainian Catholic - Traditionalist


Яндекс.Метрика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[29.01.2003][Вервиця у Джублику]
Вервиця у Джублику (0)
[22.08.2003][інтернет ресурси]
С небес на землю (1)
[24.08.2003][інтернет ресурси]
«Коли ми в школі, Матінка Божа сидить за вільною партою» (0)
 


Джублик в Закарпатті

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 »
Вітальна проповідь Єпископа-синкела    о.Івана Маргітича  у Джублику 2003 р. 22 січня.
хронікальний відеоролік:Про о. Івана Маргітича читайте також  тут >>>>
Переглядів: 417 | Дата: 21.01.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

      Твір Фоми Кемпійського "Наслідування Христа", чи не найбільш читана книга після Святого Письма впродовж багатьох століть.
     Хотілося би наголосити, що цей твір був однією з настільних книжок Тараса Шевченка. Варто всім, хто любить Бога, прочитати цю книгу на своїй рідній українській мові.   Читати книгу
св. Фома Гемеркен Кемпійський
Присвячено  Валентині та народженню немовляти
Переглядів: 415 | Дата: 30.12.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

"... Він почав передавати мені послання із жовтня 1991 року.
Майже рік я сиділа перед вівтарем і благала Його поговорити зі мною Я хотіла почути Його голос. Я молилася Святому Духові і благала Його охрестити мене. Я намагалась почути Його дуже довго, нескінченно довго, і нарешті Він сказав мені: «Нагодуй голодних». Це було все, що я почула за 6 тижнів..."
 
Ще одна унікальна книга, написана у вигляді добірки листів-післань Ісуса до сьогоднішнього людства, вперше стає доступною в електронному вигляді для нашого читача українською мовою на сайті Джубилка.
Сторінки її чотирьох книг будуть добавлятися щодня у точній хронології їх написання Рітою Рінг із різницею у 12 років.
Тож читайте її і задумуйтеся над нею.
(Книга видана друком на багтьох мовах світу. Українською ж вона видана всього тисячним накладом  і є доступна лише у бібліотека ... Читати далі »
Переглядів: 1623 | Дата: 07.11.2010 | Рейтинг: 3.0/2 | Коментарі (3)

Весь матеріал, що до "Хресної дороги" перенесено на окремий сайт, присвячений цій події.
Запрошуємо всіх небайдужих на паломницько-туристичні тури на найдовшій у світі Хресній дорозі Джублика
"Остання дорога Христа" golgofa.at.ua

Хресна дорога" - це богослуження, що спонукає нас до глибокої задуми над терпіннями Ісуса Христа в часі Його шляху від дому Пилата до гори Голгофа, що поблизу Єрусалиму. Оскільки не кожен може відвідати це місце терпінь, церква закликає нас духовно переживати 14 умовних зупинок (стацїй) Страждального Христа, які також нагадують нам і наші щоденні терпіння.
     Тож ідімо за нашим Спасителем, переживаймо разом із Ним, візьмімо приклад до наслідування і відчуймо цю велику і безмежну любов, любов Бога до людей. 
     Беручи участь у багатьох паломництвах, прийшло на думку, що кожне паломництво можемо назвати хресним шляхом паломника, який подібний до Христового. Або ж навпаки: паломники стараються, щоб їхній паломицький шлях відрізнявся від туристичної подорожі. ... Читати далі »
Переглядів: 6454 | Дата: 04.10.2010 | Рейтинг: 5.0/3 | Коментарі (4)

   Проглянути серіал, який складається із шести короткометражних частин запрошуємо Вас і на сайті Джублика у рубриці  "Фільми та відеороліки про Джублик"
   Запропонована тут серія документальних фільмів про Джублик від  MagnificatMR із Словакії, створена на їх власних матеріалах та на історичних документальних матеріалах багатьох інших професійних та аматорських відеозйомках зроблених впродовж становлення Джублика.
 
Переглядів: 603 | Дата: 10.09.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Дев’ятниця за абортованих дітей та їхніх матерів і за дітей, які є під загрозою вбивства у лоні матері.

                   
Розваж про те, що кожен раз, як ти приступаєш до Св. Причастя, твоє дитятко в твоїм лоні першим встає на колінця і простягає складені ручки до Мене з вдячністю за дароване життя та за маму - найкращу у світі. Відчуй це і прийми дар Господній, маленьке беззахисне Боже творіння. Ти будеш найщасливішою у світі мамою, бо насправді не ти прийняла й охороняєш життя цієї крихітки, а дитя щомиті вимолює для тебе Ласки у Мене і є твоїм справжнім Ангелом - Охоронцем Господнім. Впусти Його в світ і благослови по-материнськи, щоб, пройшовши земний шлях на Славу Божу, дитя могло повернутися до Отчого дому - гарним душею і наповненим Моєю Любов 'ю… ... Читати далі »
Переглядів: 574 | Дата: 10.09.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Ласкаво просимо 
 Всіх людей доброї волі 
прийняти участь у святкуванні VIII річниці
Появи Пресвятої Родини
       із 24 по 27 серпня 2010 р. Б. триватиме з'їзд християнської молоді
Більш детально про це на сторінці "Восьма річниця"
 
Переглядів: 1447 | Дата: 24.08.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (3)

УВАГА!
На співдружньому з нами сайті  побачив трагедію двох Українських сімей, життя дітей яких у Божих руках та  у наших з Вами...
Ось це звернення: 
    Хлопчику Богданчику всього 7 місяців, але щоб жити далі він потребує нашої допомоги. Не будьте байдужими
   Щиро радує згуртованість жінок-матерів, читачів цього сайту, які всього за кілька днів розгорнули неабияку роботу, спрямовану на допомогу цим малюкам.
Разом із спільними молитвами, організованими на цьому ж сайті, розпочато екстренний збір коштів (разом біля 130 тис. євро) необхідних для термінового оперування з інплантацією донорської печінки. Донором погодився бути 22 річний батько Богданчика... 
Ще більш важка ситуація у ... Читати далі »
Переглядів: 1181 | Дата: 12.08.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (2)

     Відтепер Євангеліє від Йоана можна не лише прочитати, але й прослухати у чудовому виконанні професійних акторів чи то будь-яким програвачем, чи на звичайному мобільному телефоні, закачавши туди відповідний файл у форматі МР3 із сайта Джублика.
    На таку думку наштовхнуло нас попереднє начитування Хресної дороги ненародженої дитини , про що маємо гарні відгуки. Тому маємо намір і надалі озвучувати все Євангеліє, а також інші найцікавіші на нашу та Вашу думку духовні книжки, якщо, звичайно, залишатимете тут свою про це думку.  
     Тож читайте і слухайте, і хай цей труд, вкладений нами та багатьма іншими людьми, принесе спокій та спасіння Вашій душі. 
Переглядів: 821 | Дата: 01.08.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Нещодавно дивним способом обличчя Ісуса із піднятими догори перстами правої руки з копї напередодні розбитої невідомим чоловіком ікони "Боже милосердя" відбилося кольоровим його відображенням на обламку скла. Детальніше про це читайте тут
Неабиякий інтерес до цього образу спонукав нас до розміщення на сайті Джублика унікавльного видання: «Милосердя Боже в моїй душі» або «Щоденник блаженної сестри Марії-Фаустини Ковальської»(Львів: В-во  «Місіонер», 2005). На 600 сторінках цього унікального видання, вміщено всі розгадки таємниці історії згаданої ікони (образу), який ще називають "Ісусе, уповаю на Тебе".
Переглядів: 2099 | Дата: 18.07.2010 | Рейтинг: 4.0/6 | Коментарі (4)

Головна » Архів новин
Яндекс.Метрика ALPHA-counter TOP100Экстремальный портал VVV.RU bigmir TOP100META - Україна. Українська пошукова система